Готуй санчата влітку або як ефективно захистити житло на час літньої відпустки

Як відомо, краще завчасно попередити подію, аніж потім героїчно боротися з її наслідками. Безпека житла в цьому сенсі – не виняток. Літо вже зовсім близько, а значить, саме час подбати про ефективний захист житла на час літньої відпустки. Пам’ятайте, що літо – це не лише час відпусток, а й період «гарячих жнив» для квартирних злодіїв. 
Якщо у Вас є сумніви щодо безпеки Вашого житла – фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» завжди готові допомогти та за допомогою усього наявного арсеналу продукції посилити безпеку Вашого житла, щоб Ви зі спокійною душею добре відпочити влітку. 
Насамперед, треба звернути увагу на вікна та двері Вашої оселі. Вони, як мінімум, повинні мати справні замки, причому у дверях має бути не менше двох замків, різних за конструкцією запірного механізму.
В «ЛоксМайстер Київ-Центр» представлено широкий асортимент замків і замкових циліндрів провідних світових виробників продукції безпеки: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, NEMEF®, SANTOS®, VEGA® на будь-який смак та гаманець, які здатні забезпечити надійний захист від проникнення непроханих гостей.


Якщо Ви сумніваєтесь у захисних властивостях вхідних дверей, у нас в асортименті представлені як найкращі вітчизняні («Сталь-М»), так і преміальні ізраїльські вхідні двері («RB-Doors»). Останні встановлюються з армуванням і бетонуванням рами, завдяки чому досягається монолітне з’єднання рами із стіною, що виключає можливість вибивання дверей разом з рамою.


Якщо Ви все ж плануєте влітку залишити цінності  вдома, а не у банківській ятці, не зайвим буде обладнати помешкання сейфом, який бажано вмонтувати в стіну або у підлогу, добре приховавши його від сторонніх очей. А підібрати та встановити якісний сейф як вітчизняного (Паритет-К, Україна) так і іноземного (J. SH, Ізраїль) виробництва, представлені в нашому асортименті, ми Вам допоможемо. 


Отже, дотримання цих простих порад дозволить Вам гарно відпочити, не турбуючись щодо збереження власного майна.
Пам’ятайте, що у разі потреби наші кваліфіковані майстри та консультанти на вул. Гоголівській, 48, завжди готові допомогти підібрати необхідну продукцію безпеки, виконати сервісне обслуговування, ремонт, професійний монтаж, виготовити ключі, перекодувати замки, встановити вхідні двері, захисні решітки тощо, забезпечуючи надійну роботу обладнання безпеки на довгі роки. І тоді відпочинок буде насправді гарним!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *