Rostex Ravena-стильно та надійно

Rostex Ravena-універсальна дверна ручка,котра гармонійно поєднує в собі високий рівень надійності та дизайн в сучасному стилі.Виробник  потурбувався щоби дана ручка підкреслювала індивідуальність інтер’єрам і запропонував декілька варіантів
обробки.Доступні варіанти обробки-класичний (нержавіюча сталь матова та хром полірований) та інноваційний (титан чорний матовий).

Ця серія-це високоякісні ручки,які виробляються виключно з нержавіючої сталі на заводах в Чехії від самого початку виробництва і до кінця.Може встановлюватися як на міжкімнатних так і на вхідних дверях,що дозволяє об’єднати дизайн всього дому за рахунок вибору однакового варіанта обробки.
Rostex(Ростекс)-світовий виробник захисної фурнітури,котра давно отримала визнання у професоналів у всьому світі.Продукція компанії відрізняється високими експлуатаційними характеристиками,надійністю,високою якістю та сучасним стильним дизайном.

   В нашому магазині Ви зможете ознайомитись з широким асортиментом дверної фурнітури від найкращих світових виробників,а наші майстри швидко та якісно допоможуть установити її у ваших оселях!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *