KABA® – реальний експерт або зміна циліндра ісео на швейцарський

В магазин «ЛоксМайстер Академмістечко» звернувся клієнт-власник циліндра ісео – Сергій, зателефонувавши на телефон мобільних консультацій 096 0000148. Сталася неприємність: дружина втратила ключ, а циліндр ісео не має функції перекодування, тому в пріоритеті був пошук циліндра з даною функцією. У магазині «ЛоксМайстер Академмістечко» увагу клієнта привернув циліндр швейцарського виробництва KABA® (каба), вже раніше в своєму офісному приміщенні Сергію доводилось користуватися таким циліндром, і після цього залишилися позитивні враження. Візит в магазин закінчився придбанням двох циліндрів KABA® experT (Каба Експерт).
 
У чому перевага циліндрів KABA® experT (Каба Експерт)? Циліндри KABA® experT виготовлені зі сталі та укомплектовані додатковими сталевими пінамі. Це забезпечує високий рівень захисту від виривання циліндра або спроби його злому. Ключ KABA® experT вставляється в циліндр вертикально, що є правильним з ергономічної точки зору. Ключі KABA® experT виготовляються методом прихованого фрезерування, що гарантує високий ступінь точності нарізки ключа. Такі ключі відрізняються від усіх інших високим ступенем захищеності, мінімальним зносом і абсолютною надійністю. Циліндри KABA® experT (Каба Експерт) є модульними, а головне – в них доступна функція перекодування, яка дозволяє у випадку втрати ключа не міняти циліндр у вхідних дверях. Що з легкістю збереже сімейний бюджет господарів квартири.
 
Мережа магазинів «ЛоксМайстер» рекомендує використовувати надійні циліндри KABA® experT (Каба Експерт), надає офіційну гарантію на виріб і забезпечує повний сервіс по виготовленню дублікатів ключів.
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *