Новітні технології – у кожну оселю

Новітні технології  – у кожну оселю
Замок, про який розповідатимемо нижче, не зламати жодному злодієві. Адже його місце розташування не відоме. Додатковий електромеханічний замок KNOCKN’LOCK не має ані замкової щілини, ані ключа. Таке чудо замкової техніки функціонує за принципом  передачі блокуючому пристрою акустичного сигналу через полотно самих дверей всередину. Сигнал, що передається від брелоку до механізму замка не можливо ані «перехопити», ані підробити.

 Замок  KNOCKN’LOCK встановлюється зсередини і не має зовні жодних деталей, що забезпечує абсолютний захист від спроб несанкціонованого відкривання. Для відкриття замка достатньо набрати код на ключі і злегка притиснути його до дверного полотна.
 Як працює цей замок ви можете подивитись на відео:

Живиться цей замок від батареї, якої вистачає на 3-4 роки. KNOCKN’LOCK чудово доповнює  будь-який механічний замок.

 Безпека – як здоров’я – річ індивідуальна. Вона не терпить непрофесіоналізму, а за помилку доводиться дорого платити. Ви ж не довірите власне здоров’я абикому? З безпекою так само. Не можна купувати продукцію безпеки  у місцях стихійної торгівлі. Не радимо звертатись до неспеціалізованих магазинів. Згадаймо про лікаря: у кожного своя спеціалізація.  Так, у асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® представлена продукція безпеки від провідних світових виробників. Тут пропонують повний комплекс продукції безпеки: замки, циліндри, двері, фурнітуру тощо. Безсумнівною перевагою ЛоксМайстер® є не тільки можливість обрати високоякісну продукцію безпеки. У мережі магазинів допоможуть з вибором та здійснять монтаж придбаної продукції. І перший, і другий пункт є вкрай важливими і для замка, і для іншої продукції безпеки. Вислухавши побажання клієнта, фахівці магазину порадять оптимальне рішення. А вмонтована належним чином продукція служить довше і краще реалізовує свої захисні властивості.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *