Карткові замки INHOVA® відтепер на сторожі безпеки готелю «Георг Парк»

Нещодавно у Чернівецькій області, у селі Таращани Глибоцького району було запущено в експлуатацію готель преміум-класу «Георг Парк». Спеціалісти АС-відділу «Галицький ЛоксМайстер» співпрацювали з командою готелю з питань підбору та встановлення продукції безпеки.
Новенькі затишні приміщення готелю розташувалися на лоні природи, серед живописних краєвидів. Будівництво готелю відбувалось за чіткого сприяння та взаємодії із локсмайстрами, адже гарний відпочинок та спокій відвідувачів залежить від надійно налагодженої системи безпеки та захисту приміщень.
Комплекс «Георг Парк» складається з ресторану, готелю та оздоровчого комплексу. У «Георг Парк» можна здорово провести час як удвох, так і великою сім’єю чи шумною компанією. У вишуканому інтер’єрі ресторану "Козацький хутір" помітна робота професійного дизайнера. Заклад прикрашають різноманітні аксесуари української культури: картини, глечики, дерев’яні столики, вишиванки ручної роботи, а також справжній дерев’яний віз. Це невеличкий куточок справжньої козацької України, розташований на квітучій Буковині.Замок INHOVA SPY SmartAir Wireless
Номерний фонд готелю представлений стандартними двомісними номерами, які мають тераси з виходом на ліс, а також чотирьохмісними двокімнатними номерами, наявні також чотири лазні. Кожен номер готелю «Георг Парк» обладнаний багатофункціональними системами замикання та засобами «розумного» доступу. Уся територія готельного комплексу, кімнати для проживання, господарські та адміністративні приміщення поєднані між собою високотехнічною мережею керування та автоматизованого контролю.
Усі заходи з улаштування безпеки готелю здійснені спеціалістами магазину «Галицький ЛоксМайстер», завдяки використанню продукції іспанського бренду INHOVA®. Вже дуже давно та плідно ця фірма працює у сегменті готельного бізнесу, а спеціальні технологічні розробки INHOVA® успішно застосовуються у відомих готелях Європи та світу.
Номери готелю обладнані замками INHOVA® (TESA) SPY SmartAir Wireless. Цей замок укомплектований спеціальною електронною карткою. По-перше, це сучасно, по-друге, це зручно за допомогою картки відкривати двері номерів, і по-третє, відсутнє зайве механічне втручання. Замок INHOVA (TESA) SPY SmartAir Wireless працює у будь-якому програмному режимі та включає в себе великий вибір опцій, що дозволяє розподіляти доступ до того чи іншого приміщення у необхідні проміжки часу, наприклад, у нічний час, вихідні дні або у конкретний період доби. Також для захисту приміщень та спокою відвідувачів у системі INHOVA® (TESA) SPY SmartAir Wireless передбачено спеціальний приватний режим (заборона доступу у разі присутності людини у кімнаті). Разом із замками фахівці магазину «Галицький ЛоксМайстер» встановили програматор безконтактних карт, також спеціальний портативний програматор, мережеві концентратори замків та зчитувачі карток INHOVA® (TESA).
 

 
Спеціалісти АС-відділу «Галицький ЛоксМайстер» принесли безпеку та затишок у готельний комплекс «Георг Парк». Окрім експлуатаційних робіт та установки усієї розгалуженої системи, спеціалісти підбирали необхідний дизайн кожного виробу та стилістичний ряд усіх елементів відповідно до інтер’єру готельних приміщень.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *