«Майстерня карамелі» у Чернівцях співпрацює з ЛоксМайстер

Головна мета сучасного бізнесу – турбота про клієнта. Окрім різноманітних заходів створення комфорту та зручностей, саме зараз, у перед час зимових холодів, у багатьох власників крамниць, торгових центрів, аптек та інших закладів виникає потреба забезпечення обігріву приміщень. Особливо це стосується приміщень, де завжди велелюдно і ніколи не зменшується потік відвідувачів, покупців, клієнтів.
Саме тому до магазину «ЛоксМайстер Буковини» звернулося керівництво мережі кондитерських «Майстерня карамелі» у м. Чернівці із проханням установити у приміщення дотягувач дверей RYOBI® (виробництва Японії). Цей високотехнічний пристрій розрахований на те, аби самостійно замикати двері, без допомоги людини. Ця функція вхідних дверей дуже необхідна, особливо взимку, коли постійні відкривання дверей не дають забезпечити приміщення теплом. Також дотягувач може фіксувати двері у будь-якому положенні – ця особливість допомагає освіжити приміщення або здійснити завантаження, переміщення товару.
Спеціалісти «ЛоксМайстер» обрали саме цей японський бренд, адже продукція RYOBI® дуже добре зарекомендувала себе у будівництві приміщень та встановленні вхідних дверей. Про надійність дотягувачів цієї компанії свідчать численні позитивні відгуки як господарів приміщень, так і задоволених клієнтів. Механізм спрацьовує надійно, має довгий термін експлуатації.
Працівники мережі магазинів «Локсмайстер» мають у своєму розпорядженні численний вибір дотягувачів для дверей RYOBI. Кожен тип виробу цієї японської марки відрізняється своїм функціоналом та тяговим механізмом. Вам запропонують каталог із переліком моделей, де Ви зможете підібрати не тільки необхідну, але і вибрати стиль дизайну дотягувача та колір відповідно до Вашого інтер’єру.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *