КЛЮЧІ ПІД ЗАХИСТОМ VIP CONTROL !

Де яка частина наших клієнтів, купуючи той чи інший замок, переймається тим щоб набір ключів які йдуть у комплекті до замка був обов’язково запакований у захисний пакет. Але багато провідних виробників складних та якісних замкових продуктів, навпаки пропонують ключі у відкритому вигляді для того шоб у разі продажу і продавець, і покупець мали змогу перевірити якість роботи замка.

Але й наші покупці теж мають рацію що до захисту ключів. Наразі якщо вони стали власниками нових квартир.  У цих будівлях двері зазвичай монтуються на стадії ремонту в новій оселі. І тут виникає гостре питання, як бути з ключами? В квартирі ще власники не живуть, а працюють стороні майстри з ремонту, яким необхідно дати ключі. Але де ж гарантія, що з цих ключів не буде зроблена копія…

В ось таких випадках ми рекомендуємо купувати механічні циліндри з опцією VIP Control.  Ця опція саме й призначена для захисту від несанкціонованого дублювання ключів під час монтажу замка, чи під час будівельних робіт, коли ключ потрапляє до сторонніх осіб. Ці циліндри комплектуються одним або двома монтажними ключами, якими і користуються майстри. А ключі користувачів (власників) разом з кодовою карткою запаюються в індивідуальний пакет і доступ до них має тільки власник.

Коли ремонт в квартирі закінчено власник дістає свої ключі, закриває та відкриває своїм ключем замок  тим самим перекодовує його і забороняє доступ монтажним ключам.

Завітайте до магазину «ЛоксМайстер на Подолі» і фахівці вам запропонують не одне цікаве та корисне рішення безпеки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *