Ключ безпеки для бізнес-центру

Високий рівень сервісного обслуговування можна по праву назвати фірмовою візитівкою мережі магазинів ЛоксМайстер®.  Одним з його напрямів є виготовлення ключів, в тому числі складних, чіпованих та автомобільних. Напрацьовані роками досвід та репутація стають переконливим аргументом для довіри до спеціалістів мережі найреспектабельніших приватних і корпоративних клієнтів.
 
Одним з таких клієнтів є бізнес-центр Regus Horizon Business Park, що належить до міжнародної компаніїRegus Group. Для надійного замикання численних укомплектованих за останнім словом техніки офісів, у бізнес-центрі використовують високобезпечні замкові циліндри фінського виробника ABLOY® (аблой). Ключі для таких виробів можна виготовляти лише у авторизованих сервісних центрах обслуговування продукції на спеціалізованому обладнанні за наявності кодової картки власника.
 
Спеціалісти мережі ЛоксМайстер® за допомогою ексклюзивного сучасного обладнання швидко і якісно виготовляють ключі до замкових циліндрів, що стоять у приміщеннях бізнес-центру.
 
Хочемо звернути увагу наших клієнтів на важливість і необхідність встановлення високосекретної замкової продукції, адже безпекою на будь-якому етапі – виробництва, продажу та сервісу – мають займатися лише професіонали.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *