Сильна команда зрощує нових фахівців!

В магазинах фірмової мережі  ЛоксМайстер® у Дніпропетровську, Львові та Феодосії нові співробітники. Для більш якісного обслуговування клієнтів штат мережі ЛоксМайстер® постійно розширюється та професійно вдосконалюється.

Щоб стати менеджером магазину ЛоксМайстер® та надавати консультації відвідувачам і здійснювати сервісні операції, кандидати на посаду проходять суворий відбір. Тільки після успішного проходження стажування, навчаючись у своїх старших колег та набираючись досвіду, локсмайстри починають працювати з клієнтами. Проте це – лише початок становлення висококласного фахівця з безпеки. Тричі на рік співробітники магазинів проходять курс навчань за програмою  «Професійний локсмайстер», організатором якого є Українська Локсмайстер Федерація, своєрідний гарант  фаховості та професійної етики галузі. 

Ми впевнені, що пропонуючи високі технології замикання разом з грамотною консультацією і професійним монтажем, можна забезпечити надійне замикання об’єкта будь-якої складності.
 
Слідкуйте за змінами у розділі «Вакансії» і, можливо, зможете долучитися до роботи у нашій дружній команді професіоналів.         
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *