КОЛІР ТЕЖ МАЄ ЗНАЧЕННЯ !

У останній час асортимент елементів захисної фурнітури почав наповнюватися новинками не тільки у модельному ряді, а також новими кольорами та їх відтінками. Ми вже звикли до того, що протектори які захищають замки від руйнування збоку злочинців, мають досить стандартні кольори та кількість їх обмежена – блискучий та матовий хром або ж така ж блискуча та матова латунь. Все! Але зараз дизайнери або архітектори, та й самі клієнти хочуть щоб захисна фурнітура не тільки мала можливість надійного захисту а й до того ж мала привабливий та елегантний вигляд.

Світові лідери у галузі замкової безпеки також почали приділяти увагу до кольорової гами своїх виробів. Свого часу до згадуваних кольорів обробки додали популярні старіючу бронзу та нержавіючу сталь, які по новому стали пасувати на дверях замовників.

Хочемо повідомити наших клієнтів про останні надходження, які ми зможемо запропонувати, комплектуючи обрані замки захисною фурнітурою.

У чеського виробника «ROSTEX» популярні моделі 802, R1/R4 та ASTRA доповнилися обробкою – чорна фарба. Ознайомитися з ручками та зробити вибір можна за посиланнями :

Італійський виробник захисних протекторів до різних замків «DISEC» пішов ще далі. Так досить популярна у замовників обробка у бронзі має два відтінки – блискучий та матовий, кому який до вподоби!

Захисні протектори можуть бути пофарбовані у білий або ж чорний кольори.

А ще досить ексклюзивні та не зовсім звичні кольори – чорний хром та алюміній шампань!

Ще зовсім не так давно були часи, коли для замовника було досить складно підібрати у потрібному кольору ручки та захисні елементи до двох замків на вхідні двері. Адже завжди хотілося щоб були гарні двері, надійні замки та ще й вишуканий вигляд фурнітури!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *