Стильне рішення безпеки від «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Чорний колір в інтер’єрі – на піку популярності! Це екстравагантне рішення, яке створює ефект об’ємного насиченого простору. Він чудово поєднується з іншими кольоровими рішеннями та особливо подобається творчим особистостям, готовим до грандіозних змін.

Сфера безпеки слідує сучасним трендам дизайну та пропонує цікаві кольорові рішення, які не лише яскраво виглядають, а й відмінно захищають помешкання.

Тому коли до нас в магазин «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 звернувся черговий клієнт з проханням посилити безпеку помешкання, ми змогли запропонувати не лише ефективне, а й ефектне рішення. Справа в тому, що в процесі консультацій з клієнтом з’ясувалося, що він є професійним художником, тому питання естетики та зовнішнього вигляду оточуючих речей для нього знаходяться на першому місці. На щастя, асортимент продукції безпеки в нашому «ЛоксМайстер Київ-Центр» – дуже широкий, тож підібрати яскраве стильне рішення для наших фахівців – не проблема.

Після ознайомлення з помешканням клієнта та наявними системами безпеки його майстерні наші фахівці запропонували встановити  інноваційний та стильний італійський протектор з магнітним механізмом DISEC MAGNETIC 3G в обробці «Чорний хром». Він надійно захищає серцевину замка та унеможливлює проникнення злодіїв усередину об’єкту, перекриваючи доступ до замкової шпарини та унеможливлюючи потрапляння сторонніх предметів усередину.

Протектор DISEC MAGNETIC 3G – це врізна броненакладка із трьома магнітами всередині, кожен із яких має унікальне позиціонування на 360 градусів відносно центру, які повинні ідеально поєднатися з позиціонуванням полярних їм магнітів у ключі.
Протектор має антивандальну кришку, яка повністю перекриває свердловину циліндра в закритому стані та захищає циліндр від заштовхування сторонніх предметів та елементів за допомогою яких можна спробувати зламати замок. Таким чином забезпечується захист від відмичок. Перш ніж почати роботу відмичками, зловмисникам необхідно отримати доступ до циліндра. А це займає час.

Під поворотною кришкою знаходиться протектор, який стає повноцінним захистом від свердління і грубого злому. Загартована пластина перекриває ту частину циліндра, яка обертається. Зовнішня частина корпусу броненакладки виготовлена з броньованої сталі, що захищає корпус від свердління.

DISEC MAGNETIC 3G ефективний:
– для захисту ключового отвору від потрапляння сторонніх предметів і рідин;
– для захисту циліндра (сердечника, вставки, личинки) від вандальних та інтелектуальних методів розкриття (висвердлювання, зламу, бампінгу, відмичок і т.д);
– для захисту роторного механізму (OMEGA) від вандальних та інтелектуальних методів розкриття;
– для захисту сувального механізму від вандальних та інтелектуальних методів розкриття;
– збільшує час стійкості ваших дверей до злому.

Тож після погодження з клієнтом даний протектор було швидко та якісно встановлено, а сам він залишився задоволений не лише його захисними характеристиками, а й зовнішнім виглядом, адже завдяки чорній обробці він чудово вписався в кольорове рішення дверей.

Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» – справжні професіонали своєї справи. Звертайтесь до нас в локсмайстер-центр на вул. Гоголівська, 48 і ми зробимо вашу безпеку не лише ефективною, а й сучасною та стильною!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *