Заміни старі ручки на Ростекс.

Вже в котрий раз до нас приходять клієнти з поламаною однією ручкою. Дані ручки кладе забудовник і повірте, він дуже хоче класти якісну фурнітуру на двері. Тому що, легше продати дешевше квартиру ніж витрачати час на переконання в виправданості ціни. А новосели потім страждають.

От, і наші клієнти прийшли з ручкою яка вироблена з дуже крихкого сплаву, на подобі силуміну. Кусок ручки в місці кріплення просто відвалився, тут вже не відремонтуєш. Ми їм запропонували та згодом встановили дизайнерські ручки чеського виробника Rostex Palermo, вартість яких менше 400грн. Їхня основна перевага – це суцільне лиття з нержавіючої сталі. Ви уявляєте, ручки які не дряпаються, оскільки фарбове покриття теж нержавіюча сталь, та не ламаються зовсім. Можна лише погнути!!!

Друга вагома перевага, це якісна зворотна пружина яка не скрипить та не дає ручці провиснути. В більшості дешевих ручок така пружина відсутня або ламається в перший місяць, і вони тримаються лише за рахунок зворотного механізму замка. Саме тому замок швидко теж виходить з ладу.

І третя перевага, в комплекті є також стяжні болти, щоб закріпити ручки без зовнішніх саморізів. Це не дасть змогу злодіям вкрасти ручку, або ще гірше отримати доступ до замка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *