КОЛИ КЛЮЧІ БУДУТЬ ПРОСТО ЗАЙВІ !

Враховуючи шалений попит наших покупців до нових розробок у галузі замків, які останнім часом поєднують вже звичну механіку з новітніми електронними технологіями, наша компанія працює над розширенням асортименту модельного ряду цих замків, постійно додаючи нові вироби.

Цього разу хочемо запропонувати електронний контролер NUKI Combo від австрійського виробника компанії NUKI, який в поєднанні з вашим замком надасть нові переваги та можливості !

Що то за NUKI ?! Детальніше розглянемо цю новинку…

Електронний контролер Nuki Smart Lock Combo – це комплект, який складається безпосередньо з контролера Nuki Smart Lock та мережевого концентратору NUKI   Bridge, який надає унікальну можливість керувати контролером, електронним зчитувачем та пультом дистанційного керування віддалено з будь якої точки світу через мобільний додаток NUKI.

Особливі переваги електронний контролер від NUKI в тому, що він придатний для встановлення на більшість типів врізних замків та дверей. До того ж не потребує прокладання дротів чи додаткової підготовки дверей та використання спеціальних циліндрів.
Може бути встановлений практично на будь який циліндр ключ-ключ (для можливості відмикання циліндру механічним ключем ззовні циліндр повинний бути з функцією “emergency”, яка дозволяє відмикати циліндр ззовні, коли зсередини вставлений ключ) та ключ тумблер (потребує використання спеціального адаптеру NUKI).

Що до можливостей, то контролер NUKI  дозволяє здійснювати всі налаштування, керувати дверима, правами доступу користувачів та переглядати контрольний журнал подій (хто та коли відмикав замок) через мобільний додаток смартфону або web-інтерфейс з ПК.
Опції відмикання: з мобільного додатку NUKI, за допомогою пульта дистанційного керування NUKI   FOB, за персональним кодом з електронного зчитувача NUKI Keypad.

Сучасні рішення від австрійського виробника компанії NUKI дозволяють зробити наші замки не тільки безпечними а й набагато зручнішими у використанні !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *