«ЛоксМайстер Київ-Центр» радить: як правильно обрати захисну фурнітуру дверей.

Захисна фурнітура – це елемент, який захищає замок від механічного чи вандального відкриття зловмисниками: вибивання, свердління, виривання, вирізання. Вибір їх сьогодні на ринку – надзвичайно широкий, тож фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 вирішили розповісти про особливості цих захисних конструкцій та поділитися секретами вдалого вибору.

Насамперед, як зазначають наші фахівці, клієнти сьогодні вже не задають питання, навіщо взагалі потрібна захисна фурнітура, та чим звичайна фурнітура відрізняється від захисної. Оскільки переважна більшість з них вже розуміють, що окрім надійного механічного замку та циліндру з високою секретністю, обов’язково треба дбати про антивандальний захист. Тобто, для ефективного захисту важливо реалізувати комплексне рішення для вхідних дверей. Отже, захисна фурнітура – це своєрідний «щит» вхідних дверей, що надійно протистоїть вандальному та інтелектуальному злому циліндра.

Не дивлячись на різні назви у різних виробників: броненакладка, захисна фурнітура або протектор, конструктивно вона являє собою пластину з загартованої сталі, яка закриває з зовнішнього боку дверей замок та циліндр, максимально обмежуючи доступ до цих елементів ззовні приміщення. «ЛоксМайстер Київ-Центр» пропонує широкий асортимент захисної фурнітури провідних світових виробників продукції безпеки, серед яких: MUL-T-LOCK® (Ізраїль), ABLOY® (Фінляндія), ROSTEX® (Чехія), DiSec® (Італія).

Окремо виділимо чеський бренд ROSTEX®, який спеціалізується на захисній фурнітурі та пропонує широкий вибір моделей та обробок, що відрізняються як за конструктивними особливостями, так і за зовнішнім оформленням. Це дозволяє підібрати найкраще рішення для кожного клієнта, оптимальне як з огляду безпеки, так і за дизайном. Правильний вибір броненакладки передбачає врахування багатьох факторів, а саме: особливостей встановленого замка, конструкції дверей, наявності та матеріалу зовнішніх декоративних панелей та фасадів (дерево, МДФ, ПВХ-плівки) тощо. Для клієнтів важливими факторами є також зовнішній вигляд та особисті вподобання.

Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» готові надати усі необхідні консультації, що дозволить обрати найкращу захисну фурнітуру, оптимальну як за захисними властивостями та вартістю, так і за дизайном. Відзначимо, що за типом установки броненакладки бувають врізні та накладні. Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр», виходячи з обраної броненакладки, оберуть потрібне кріплення та закріплять протектор таким чином, щоб ззовні було неможливо дістатися до елементів кріплення. В залежності від конструктивних особливостей, броненакладка кріпиться до корпусу замка, а, в окремих випадках, до металу поверхні дверей. Неприпустимим є прилаштування протектора до фасадної панелі, що часто зустрічається у випадку монтажу захисної фурнітури непрофесіоналами. Це зводить нанівець усі зусилля щодо забезпечення ефективного захисту, адже ці конструкцію лише умовно можна назвати безпечною.

Отже, правильно підібрана та встановлена фурнітура, дійсно стає практично нездоланою перешкодою на шляху злочинців, надійно убезпечуючи замок і циліндр та гарантуючи спокій та впевненість власнику. А правильно підібрати захисну фурнітуру завжди готові фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *