Компанія «ЕЛТЕКС» отримала систему антипаніки від «Південного ЛоксМайстра»!

Необхідною умовою забезпечення безпеки громадських об’єктів в даний час є облаштування запасних виходів будівель спеціальною системою під назвою «Антипаніка». Вона гарантує безперешкодний вихід в разі виникнення небезпечної ситуації, що забезпечує головне – порятунок життя людей. 

Не секрет, що під час того чи іншого лиха більшість людей не здатні мислити конструктивно, що загрожує негативними наслідками, особливо під час появи паніки. Найчастіше, великий натовп людей, що знаходиться біля дверей, які заклинило, можуть завдати один одному травми різного ступеня тяжкості.
 
Тому механізм «антипаніки», що встановлюється на шляхах евакуації, був спеціально розроблений в розрахунку на те, щоб з внутрішньої сторони дверей все відкривалося від легкого поштовху ручки, в той час, як із зовнішнього боку двері були надійно і ефективно закриті. Іншими словами, щоб навіть за допомогою дитячого дотику відкривався шлях до свободи.
 
 
У мережі «ЛоксМайстер» представлено широкий асортимент систем антипаніки провідних світових виробників: JPM® (Франція), Nemef® (Нідерланди) і TESA® (Іспанія), з якими вже тривалий час існують плідні ділові стосунки.
 
Тому коли компанія «ЕЛТЕКС», що знаходиться в м. Чорноморськ, звернулася в магазин «Південний ЛоксМайстер» (м.Одеса) з проханням розробити систему «Антипаніка» на кілька дверей підприємства, наші фахівці запропонували рішення на базі продукції провідного світового виробника систем антипаніки – компанії NEMEF (Нідерланди).
 
Комплексне рішення від «Південного ЛоксМайстра» включало: замки MUL-T-LOCK®, високоякісні замкові циліндри MUL-T-LOCK® 7×7, врізну «антипаніку» NEMEF® серії Smart 3640, а також натискну ручку NEMEF® 2930/02.
 
Врізна «антіпаніка» NEMEF® серії Smart 3640 має такі особливості:
Призначена для евакуаційних виходів, для одно- та двостулкових дверей;
Під врізний механічний замок, з отвором під циліндр EuroDIN;
Довжина штанги 900мм або 1200мм;
1 точка замикання;
Країна-виробник: Нідерланди.
  
7х7 – доступний і надійний циліндр від компанії MUL-T-LOCK® класу Standard Security. MUL-T-LOCK® 7х7 побудований на основі технології "одинарний пін", в основу якої закладено сім пінів шести розмірів. У MUL-T-LOCK® 7х7 інтегрована пара сталевих пінів: нижній і верхній грибоподібної форми для захисту від висвердлювання. Пін грибоподібної форми додатково захищає від маніпуляцій. Кількість кодових комбінацій в замковому циліндрі MUL-T-LOCK® 7х7 становить 280 000.
 
 
Таким чином, клієнти і співробітники компанії «ЕЛТЕКС» тепер можуть не переживати щодо можливих шляхів евакуації, адже в разі непередбачених ситуацій завдяки встановленій системі антипаніки лідера ринку – компанії NEMEF® – доступ завжди відкритий!
 
А у разі необхідності кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» завжди готові надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п., забезпечуючи надійну роботу обладнання на довгі роки.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *