Технологія ENTR: майбутнє вже тут!

Іноді доводиться тільки дивуватися, наскільки майбутнє, яке ще донедавна здавалося фантастичним і далеким, сьогодні вже стало реальністю. «Зелені» та «хмарні» технології, електромобілі, смарт-годинники – ось далеко не повний перелік того, що вже міцно увійшло в наше життя.
 
Як повідомляють зарубіжні видання, деякі люди вже навіть імплантують собі під шкіру RFID-мітки різних стандартів (EM-Marin, Mifare, NFC). Процедура не займає багато часу і робиться під місцевою анестезією. В результаті, людина отримує такі недоступні раніше можливості, як здатність відкрити замок (дверей, сейфа, автомобіля) без наявності ключів, можливість розблокувати телефон, просто взявши його в руки і багато іншого. Насправді, «золотим ключиком» є сама RFID-мітка, причому її практично неможливо втратити, і досить складно підробити.
 
 
І нехай поки ці технології – захоплення нечисленних шанувальників високотехнологічних рішень, можливо, незабаром потрапляти до себе в оселю ми будемо саме так – просто приклавши руку до дверей.
 
Мережа магазинів «ЛоксМайстер», пропонуючи найкращі рішення світового лідера сфери безпеки – концерну ASSA ABLOY Group – робить усе для того, щоб високі технології безпеки були доступні для широкого кола клієнтів.
 
Остання розробка в цій області, яка перетворює Ваші двері на «розумні» – технологія ENTRTM.
 
 
Інтелектуальне рішення замикання ENTR™ характеризується простотою програмування, надаючи безпечний, зручний, без використання механічних ключів, контроль доступу до приміщень. ENTR™ можна керувати за допомогою декількох пристроїв контролю та управління замком, отже користувачу достатньо лише обрати той пристрій, який найкраще задовольнить його потреби та вимоги щодо безпеки.
  
MUL-T-LOCK® ENTR™ дозволяє дистанційно керувати замком по криптостійкому каналу зв’язку за допомогою наступних пристроїв:
смартфон або планшет з технологією Bluetooth через мобільний додаток ENTR™ APP, який дозволяє налаштовувати технологію відповідно до власних потреб, здійснювати керування користувачами; отримувати інформацію про стан дверей (зачинені/відчинені) та рівень заряду акумуляторної батареї та ін.;
пульт дистанційного керування: простий у використанні пристрій з однією кнопкою, яким можна відчиняти та зачиняти двері як ззовні, так і зсередини. Замок здатен підтримувати до 20 таких пультів; 
настінний сканер відбитків пальця Fingerprint ENTR™ – зчитувач, що комутується з замком за допомогою бездротового каналу передачі даних та дозволяє керувати авторизацією до 20 користувачів; 
► настінна сенсорна кодова панель Touchpad ENTR™: аналогічно до Fingerprint ENTR™, вона комутується з замком за допомогою бездротового каналу передачі даних і дозволяє керувати авторизацією до 20 користувачів. 
 
 
МUL-T-LOCK® ENTR™ – це передові технології безпеки, що підносять надійність і захищеність будь-яких дверей на якісно новий рівень, забезпечуючи при цьому високотехнологічне сучасне управління доступом, про який раніше ми лише мріяли!
 

 
Причому фахівці мережі «ЛоксМайстер» здійснюють не лише продаж, а й монтаж та сервісне обслуговування замків MUL-T-LOCK® ENTR™, що гарантує безвідмовну роботу на довгі роки.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас! 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *