Комплексне рішення гарантує безпеку та красу

Якісний захист починається з комплексного підходу. Бо для ефективної системи безпеки важлива кожна складова, будь то вхідні двері, замкові циліндри, захисна фурнітура, чи навіть правильне оздоблення. 

В мережі «ЛоксМайстер» ми готові запропонувати усе, аби Ваша оселя мала найвищий рівень захисту та красивий зовнішній вигляд: високобезпечні вхідні двері RB-Doors® (Ізраїль), замки та замкові циліндри від лідерів галузі безпечного замикання – МUL-T-LOCK® (Ізраїль) та ABLOY® (Фінляндія), надійна захисна фурнітура ROSTEX® (Чехія), різноманітні МДФ-накладки на двері.
 
Для найвибагливіших клієнтів, які не готові до жодних компромісів у питаннях безпеки, наші фахівці пропонують комплексне рішення:  якісні та надійні ізраїльські двері RB-Doors®, високосекретний замковий циліндр ABLOY® Protec2, який по праву носить звання найкращого механічного рішення, що найбільш ефективно протидіє злому, а також оптимальна за співвідношенням «ціна-якість», красива та потужна захисна фурнітура ROSTEX® Astra. Двері з цією продукцією безпеки доцільно оздобити стійкою до впливу навколишнього середовища ПВХ-плівкою Vinorit®
 
 
Саме таке рішення фахівці магазину «ЛоксМайстер на Печерську» – одного з провідних локсмайстер-центрів м. Києва – запропонували клієнту. Він також замовив оздоблення дверей з зовнішнього боку ПВХ-плівкою Vinorit® нового кольору «Дуб коричневий» та декоративною МДФ-накладкою з фрезерованим малюнком з внутрішнього боку відповідно. 
 
Після погодження з клієнтом це рішення було успішно встановлене. До речі, на відміну від більшості дверей вітчизняного виробництва, для монтажу ізраїльських дверей застосовується бетонування. Тому можливість демонтажу рами виключається!
 
Чому ми рекомендуємо двері RB-DOORS®:
 Найвищий рівень безпеки – захист від різноманітних видів атак;
 Випробування продукції на внутрішньому ринку виробника в умовах загострених воєнних конфліктів;
 Повний цикл виробництва на найсучаснішому заводському обладнанні; 
 Широкі можливості для декору; 
 Наявність на складі та можливість установки протягом 48 годин.  
 
Замкові циліндри Abloy® Protec2 (аблой протек2) – найкраще практичне втілення найвищого рівня секретності, зносостійкості і простоти в експлуатації. Корпус циліндрів Abloy® Protec2, підсилений платою із загартованої сталі, забезпечує надійний захист від зламу методом бампінга, відкриття відмичками та несанкціонованого дублювання, а також висвердлювання.  Циліндри Abloy® Protec2 справно працюватимуть в мороз і спеку, під дощем і снігом. Крім того, замкові циліндри Abloy® Protec2 легко інтегруються в системи «Майстер-ключ» і «Один ключ для всіх».
 
 
Захисна фурнітура ROSTEX® Astra – невід’ємний елемент комплексного захисту приміщення. Високоякісні матеріали, зразкова обробка,   сучасний дизайн та надійні конструктивні рішення у поєднанні з широкими можливостями комбінування забезпечують ROSTEX® Astra передові позиції серед широкого розмаїття продукції безпеки.
 
 
Отже, клієнт отримав найкраще комплексне рішення, ефективне як з позицій безпеки, так і зовнішнього оздоблення. І такі високоефективні рішення доступні кожному нашому клієнту. 
 

 

А у разі необхідності фахівці мережі «ЛоксМайстер» завжди готові надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо, що забезпечить бездоганну роботу продукції безпеки. 
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *