Поради від мережі «ЛоксМайстер»: як ефективно захистити профільні вікна та двері

До фахівців мережі магазинів «ЛоксМайстер» часто звертаються клієнти – власники приватних господарств  або перших-других та останніх  поверхів  багатоквартирних будинків  з запитанням, як захистити профільні вікна та двері. І взагалі, чи варто це робити.

Відповідаємо: захищати профільні двері та вікна, звісно, треба. Оскільки близько 30% усіх незаконних проникнень в житло відбуваються через вікна. Профільні конструкції (металопластик або алюміній) мають великі скляні поверхні – і цей фактор ризику часто зводить нанівець спроби серйозного захисту.

Головна проблема полягає в тому, що дуже часто впевненість клієнтів у високій захищеності профільних конструкцій ґрунтується лише на рівні відчуттів. Аргументація при цьому наступна: запірних механізмів зовні вікна не видно, вони заховані в профілі, а отже, дістатися до них неможливо. А насправді останнє питання для професійних зловмисників вирішується надзвичайно просто, бо, наприклад, для того, щоб досвідченому крадієві зламати звичайне незахищене металопластикове вікно, достатньо усього лише наявності викрутки та 30 секунд часу!

Саме тому мережа магазинів «Локсмайстер» рекомендує надійно захищати профільні вікна та двері. Методи захисту від зламу при цьому можуть бути різні.

Найбільш радикальний «залізний» спосіб – встановлення металевих ґрат, що є практично нездоланою фізичною перешкодою на шляху зловмисників. В мережі магазинів «ЛоксМайстер» представлені розсувні захисні грати відомого українського виробника – компанії ShikMETAL., які можна укомплектувати замковими циліндрами високої секретності світових лідерів галузі безпечного замикання: Mul-T-Lock® (Ізраїль),  Abloy® (Фінляндія). Водночас такий метод дещо псує естетику будинку і може негативно позначитися на психо-емоційному стані мешканців помешкання, адже споглядати світ за вікном крізь ґрати – малоприємно.

Менш радикальним, але не менш надійним є встановлення на вікна та двері профільних замків, які мають свої специфічні розмірі, адаптовані саме під профіль. Наприклад, для ефективного захисту профільних дверей добре підійде основний замок для профільних дверей SANTOS® Profile Lock 720 або SANTOS® Profile Lock 726 португальського виробництва. Даний замок сконструйовано під циліндр DIN, а отже, він придатний під встановлення найсучасніших високосекретних замкових циліндрів виробництва згаданих вище Mul-T-Lock® та Abloy®, які захистять двері від несанкціонованого проникнення,  але обов’язково у комплекті  із захисною накладкою.


Вибрати захисну фурнітуру для профільних конструкцій можливо серед модельного ряду чеського виробника ROSTEX® (ROSTEX® For Plastic Doors, ROSTEX® For Profile Doors, R- та RX-cерії) або італійського DiSec (протектори DISEC GUARD SG16 DIN_WINDOW та DISEC GUARD SG19 DIN_WINDOW).

Окремої  уваги заслуговує замок, який можна встановлювати як на двері, так і на профільні вікна. Зокрема, мова йде про накладний замок 2-стороннього замикання MUL-T-LOCK® Esety MINIBAR/М500 (Італія).

Новинкою, нещодавно представленою в мережі магазинів «ЛоксМайстер», яка ефективно захищає профільні вікна, є продукція італійської компанії VIRO – накладні засуви VIRO SPRANGA. Вони цікаві тим, що поряд із відмінними захисними властивостями в даній продукції існує можливість доповнення засуву електронною складовою, яка у разі спроби злому може надсилати на телефонний номер власника тривожні повідомлення!

Отже, мережа магазинів «Локсмайстер» пропонує багато різних рішень, головна мета яких – ефективний захист профільних конструкцій від несанкціонованого проникнення. Причому наші фахівці здійснюють не лише продаж, а й монтаж та сервісне обслуговування усього асортименту продукції. Отже, Ви завжди можете бути впевнені у якості та надійності усієї продукції безпеки!

 

Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!

Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас! 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *