Комплексне рішення – у кожну оселю!

З кожним днем більшає число українців, які усвідомлюють важливість та необхідність комплексного рішення з безпеки для оселі. Клієнтка ЛоксМайстер невипадково обрала надійний захист у мережі магазинів з монтажем.
«Я мешкаю у доволі неспокійному районі – на Кібальчича, неподалік від Троєщинського ринку . – розповіла мешканка столиці Маргарита, яка захистила оселю за допомогою комплексного рішення. – І в нашому будинку неодноразово обкрадали квартири. У моєї сусідки замок, звичайний, радянського зразка, відкрили за допомогою відмички. Слідчий, який займався справою, сказав, що необхідний надійний захист».
Оскільки пані Маргарита мешкає на сьомому поверсі, то найбільша загроза існувала саме для дверей. Їх клієнтка за порадою експертів ЛоксМайстер і захистила за допомогою комплексного рішення, придбавши замок, надійний циліндр та проти зламну фурнітуру.
Таке рішення є оптимальним захистом від силового і інтелектуального методів зламу: замок Santos Sash Lock (сантос саш лок) має у корпусі гартовані пластини, які захищають механізм від свердлування, циліндри MUL-T-LOCK Classic (мультілок класик) робить неможливим відкриття циліндра відмичками та насильне відмикання неправильно нарізаним ключем, а захисна фурнітура ROSTEX (ростекс) завдяки своїй унікальній конструкції робить неможливим несанкціоноване проникнення, має загартований протектор циліндра і захисну плату, яка захищає корпус замка.
«Користуватися комплексним рішенням зручно та комфортно. – Підсумувала пані Маргарита. – Встановивши систему, стала почуватися спокійно, сподіваюся, що тепер ніхто сторонній до моєї оселі не проникне. Я задоволена!»
 
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *