Комплексні рішення безпечного замикання.

Відомо, що в питаннях безпеки нема дрібниць. Наше майно в безпеці, коли вхід до приміщення зачинений на надійні, безпечні двері. Безпечні двері не повинні мати уразливих місць. Оптимальна конструкція дверей – металева з ребрами жорсткості і замком, який забезпечує замикання в кількох напрямках.

Проте, окрім дверей, важливими елементами безпеки є замки (вони теж мають бути надійними) і циліндрові секретні механізми, або, як їх ще називають: циліндри, лічинки, вложки, секрети.
Циліндр – це той елемент, який керує замком і відповідає за відкривання замка тільки ключем господаря. Тому зрозуміло, що він повинен бути якісним, щоби забезпечувати високу точність і довговічність роботи та протистояти спробам відкривання відмичками.
Як свідчить статистика квартирних крадіжок, тільки 23% дверей відчиняють силовим способом. Решта 77% відчиняють за допомогою відмичок або зламу замкового циліндра. Тому особливу увагу слід приділити захисту секретному механізму замка – циліндру.
Як будь-який точний механізм він має бути захищеним від спроб вандального зламу.
Такий захист забезпечує захисна фурнітура, яка має протектор циліндра або, іншими словами, броненакладки.
Вони можуть бути різних типів.
Перший тип, це, так звані броненакладки «під розетку». Вони встановлюються на замках окремо від ручок, які керують фалевими заскочками.
Якісні зразки таких протекторів мають корпуси, які виготовляються з гартованої сталі спеціального складу, які не піддаються свердлінню. В моделях ТОР-рівня DISEC (Італія) застосовують спеціальні діамантові вставки, які реально запобігають різанню їх за допомогою кутових шліфувальних машин («болгарок»).

      

Це продемонстрував тест, який був проведений представниками Української Локсмайстер Федерації, на відкритій площадці, в режимі реального часу, на міжнародній виставці ІНТЕРБІЛДЕКСПО (м. Київ, 19 – 22.03 2019).

Другий тип броненакладок – це броненакладки, які розташовані на одній планці із поворотною ручкою. В найкращих зразках такої фурнітури, планка теж виконує захисну функцію. Вона захищає корпус замка, аби унеможливити його свердління крізь полотно дверей і запобігти маніпуляціям з механізмом замка. Для цього, у такої фурнітури, під зовнішньою декоративною накладкою планки, знаходиться міцна пластина. В якісних моделях вона виготовляється методом Гарячого Об’ємного Штампування (ГОШ), аналог старого, доброго відковування сталевих деталей.
Моделі ТОР-рівня мають збільшену кількість точок кріплення.

   

Так, наприклад, модель ROSTEX SOLID PRO+ (виробництва Чехії) має шість точок кріплення стяжними гвинтами, які проходять крізь корпус замка і надійно фіксують дану фурнітуру на полотні дверей.
Беззаперечну стійкість даної фурнітури до зламу можна було побачити, знову ж таки, під час проведення в реальному часі випробувань на міжнародній виставці ІНТЕРБІЛДЕКСПО (м. Київ, 19 – 22.03 2019).
Нижче можна ознайомитись з відео, яке наочно демонструють надзвичайно стійкість захисної фурнітури від провідних виробників DISEC та ROSTEX.

Магазини мережі ЛоксМайстер реалізують вхідні металеві двері RB DOORS (Ізраїль) та вітчизняних виробників, зокрема компанії СТАЛЬ-М (м. Рівне).
Відмінною особливістю цих дверей є те, що дані двері встановлюються в дверний проріз замовника, виходячи з реальних розмірів. Зовнішня і внутрішня частини полотна оздоблюються МДФ накладками, покритими  високоякісною та стійкою до факторів навколишнього середовища ізраїльськими плівками VINORIT, які мають фактуру натурального дерева. Також можливе оздоблення поверхні дверей шпоном натурального каменю.

Для забезпечення комплексного захисту приміщень (осель та офісів), магазини мережі ЛоксМайстер реалізують продукцію безпечного замикання дверей, а простіше – замків від відомих виробників:
MUL-T-LOCK, ABLOY, TESA. Також, можливе встановлення бездротової системи керування замком ENTR, на базі циліндрів MUL-T-LOCK, яка дозволяє керувати замком, надавати/скасовувати доступ за допомогою мобільного телефону.
Менеджери магазинів  нададуть вам необхідні консультації щодо підбору необхідних типів замків. Як замків основного замикання, так і додаткових замків. Допоможуть підібрати циліндр необхідного ступеню захисту. Також запропонують захисну фурнітуру від відомих європейських виробників ROSTEX та DISEC.

В разі, якщо це двері офісів, наші фахівці, окрім механічних систем замикання, зможуть обладнати ваші двері електронними компонентами контролю доступу відомих торгівельних марок: ROSSLARE, EFF-EFF, SECURITRON, YLI.

А також обладнати двері інтелектуальними циліндрами CLIQ від виробників MUL-T-LOCK та ABLOY. Це інноваційні продукти, які дозволяють не тільки керувати доступом, а й отримувати повний аудит подій, які відбувались у ваших дверях за заданий проміжок часу.

Суттєвим доповненням до якісних систем замикання, а особливо контролю доступу є дверні дотягувачі. В разі застосування електронних систем контролю доступу (СКД), дотягувачі є їх невід’ємними елементами. Адже вони завжди тримають двері з зачиненому стані. Без них жодна СКД не має сенсу.
Споживачам пропонуються якісні дотягувачі різних типів монтажу від відомих виробників: RYOBI (Японія), ABLOY (Фінляндія).

В мережі магазинів ЛоксМайстер ви також зможете замовити професійний монтаж дверей, замків, фурнітури, дверних дотягувачів. Адже, професійний монтаж – запорука вашої безпеки і безвідмовної роботи механізмів на тривалий період.
Персонал магазинів мережі ЛоксМайстер запропонує вам комплексне рішення – укомплектують двері додатковим замком, домофоном, дотягувачем, засобами контролю стану дверей.
Наявність же в магазинах сервісного центру дозволяє виготовити додаткові ключі, об’єднати двері у майстер-систему з іншими пристроями замикання, а також здійснювати необхідне гарантійне та після гарантійне обслуговування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *