Литі ручки європейського виробника.

В одній з попередніх статей ми обговорювали бюджетні міжкімнатні ручки від чеського виробника Rostex. Тепер хочемо розповісти про ручки для вхідних дверей того ж Rostex та фінського Abloy.

Головними перевагами дверних ручок які ми розглянемо далі, це те що вони литі (не мають порожнини всередині) зі сплавів металу що наділені високою міцністю.

Комплект ручок BARYT (баріт) – це бюджетна серія від чеського бренду ROSTEX®.
Фурнітура для внутрішнього застосування на роздільних щитках.
Фурнітура виготовлена з цинк-алюмінієвого сплаву Zamak (замак). Це абревіатура, складена з німецьких назв металів, які входять до складу матеріалу Zamak: zink – aluminium – magnesium – kupfer (цинк – алюміній – магній – мідь). Сплав цінний тим, що дозволяє виливати міцні вироби навіть із дуже складною формою.
Конструкція ручки та щитка простої та лаконічної форми, основний акцент зосереджено на зручній, зігнутій ручці.
Дизайн ручки пасуватиме сучасним інтер’єрам.
Обробка титан PVD, має яскраво жовтий колір та поліровану поверхню. Найстійкіша обробка до подрябин та впливу зовнішнього середовища. Найкраще виглядає на темних дверях, підходить до інтер’єрів у класичному стилі.

Ручка дверна ABLOY DUETTO. Ручка має масивну форму, що забезпечує зручність у використанні для вхідних дверей.
Дизайн ручки універсальний пасуватиме, як сучасним інтер’єрам так і класичним.
Матеріал, з якого виготовлена ручка – латунь.
Обробка хром полірований. Одна із найпоширеніших та найстійкіших обробок. Має поліровану дзеркальну поверхню сріблястого кольору. Добре виглядає як на темних так і на світлих дверях всіх кольорів. Підходить до всіх стилів інтер’єрів.

Ручка дверна ABLOY CONSUL. Фурнітура для внутрішнього застосування на роздільних щитках. Конструкція ручки та щитка має просту форму.
Матеріал, з якого виготовлена ручка – латунь.
Обробка хром чорний. Інноваційна обробка, яка за першим враженням схожа на хром, але темного кольору антрацит. Має блискучу поверхню. Ефектно виглядає на дверях білого та молочного кольорів, також підійде до дверей сірого, бежевого кольорів. Для інтер’єрів у сучасних та класичних стилях.

Ці та багато інших  ручок, що в нас в асортименті, є довговічними в експлуатації та комфортними у використанні. Менеджер магазину Локсмайстер на вул. Шевченка 52 допоможе підібрати потрібну вам фурнітуру, а майстер професійно її встановить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *