Контроль доступу на list.in.ua.

На цьому тижні менеджерами магазину “ЛоксМайстер Буковина” було розширено систему конролю доступом (СКД) в офісному приміщенні всім відомого сайту-довідника list.in.ua. Користувачі СКД – декілька десятків працівників call-центру, що зайняли весь поверх торгівельного центру “Альянс” в м.Івано-Франківськ. На одному крилі поверху вже була організована система входу працівників по відбитках пальців та картах, а також паралельно для відвідувачів встановлено аудіодомофон.

Нашим завданням було аналогічно перекрити іншу частину поверху. При чому, основна умова – це інтеграція до вже існуючої СКД. Яка виявилась ще й мережевою, тобто підєднана до комп’ютера, де можна бачити різного роду звіти по відвідуванням працівників та вести облік робочого часу. Інтеграція означає, що другі двері також має бути видно в тій же програмі, а також щоб новий біометричний термінал працював з уже заведеними відбитками та картками. Проаналізувавши всі можливості біометричних терміналів ZKTeco ми взяли запит на опрацювання.

Було встановлено наступні комплектуючі:

Потрібен контроль доступу на підїздні, офісні, приватні чи інші двері? Звертайтесь в наш магазин. Вирішимо та реалізуємо найскладніше технічне завдання за адекватні кошти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *