Подбай про захист двоколісного транспорту вже зараз! Мото- і велозамки TOKOZ та VIRO в «ЛоксМайстер Київ-Центр!

Як свідчить практика, в умовах цьогорічного карантину власний двоколісний транспорт – це не лише засіб для активного відпочинку, а й дійсно транспорт, який дозволяє в міських умовах швидко дістатися у потрібне місце. А, отже, питання їх надійного захисту та унеможливлення крадіжок для власників лишаються вкрай актуальними.

Для цього достатньо просто звернутися до магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, адже для ефективного захисту двоколісного транспорту у нас є все необхідне!

В нашому асортименті широко представлені високоякісні та надійні вело- та мотозамки провідних світових виробників: чеської компанії TOKOZ® та італійською VIRO®, які є надзвичайно популярними серед наших клієнтів.

Чеські замки TOKOZ® забезпечують відмінний захист велосипедів, мотоциклів, квадроциклів, човнів, катерів, сільськогосподарського транспорту, воріт і т. ін.. Серед найпопулярніших: кодові велосипедні замки з підсвічуванням коду TOKOZ 29457, тросові велосипедні замки TOKOZ 29456, мотоциклетні замки з ланцюгом TOKOZ 29455 та TOKOZ PLUTO MOTO 50.

Найвищим вимогам наших клієнтів відповідає замкова продукція VIRO®. Компанія була заснована у 1942 році в Італії та отримала свою назву від початкових літер імені та прізвища засновника – Vincenzo Rossetti (Вінченцо Розетті). Вже з самого початку виробництва продукція Viro Innocenti S.p.A. була відома в світі як синонім високої якості і надійності. Усі ці якості чудово збереглися і зараз. Та наразі мото- та вело замки Viro мають ще і чудовий італійський дизайн!

Отже, уся представлена в нашому магазині продукція відмінно виконує свою основну функцію – захист двоколісного транспорту.

Тому клієнту, який звернувся до нас з метою придбання велозамку, було надзвичайно просто його обрати. Після консультацій з нашими фахівцями він зупинив свій вибір на кодовому велосипедному замку з підсвічуванням коду TOKOZ 29457, який не лише ефективно захищає, а й має функцію підсвічування, що надзвичайно актуально в умовах темної пори доби.

Фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» рекомендують: перевірте, а у разі відсутності придбайте замок для двоколісного транспорту. Лише так Виможете бути впевнені, що Ваш велосипед, моторолер чи мотоцикл буде там, де Ви його залишили. А ми у разі потреби завжди готові підібрати та доставити найкращий мото- чи вело замок саме для Вас. Звертайтесь, ми допоможемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *