Контроль доступу в Nori/доставка суші

Цього тижня ще один клієнт почав користуватися практичною та відносно недорогою системою контролю доступу встановленою фахівцями маг. “Локсмайстер Буковина”, що по вулиці Шевченка 52. Це відомий всім чернівчанам заклад Nori/доставка суші. Умовами карантину зумовлено виніс готового замовлення суші клієнтам на вулицю, але кожен клієнт не зважає на оголошення на дверях та все ж вривається в середину закладу. Тому адміністратор Nori здійснив нам запит: обмеження входу для клієнтів і разом з тим швидкий доступ працівникам.

Ми здійснили консультацію на виїзді і вже на наступний день виконали монтаж СКД. Отже, було встановлено:

  1. Замок електромагнітний YLI YM-350TLED з індикацією зачиненого стану та силою утримання 350кг. Так як конструкція дверної рами профільних дверей не дозволяє встановити безпосередньо на неї електромагніт то було застосовано L-подібний кронштейн.
  2. Автономний електронний контролер ROSSLARE AC-C32 з функціями відмикання по картці/електронному брелку та по коду.
  3. Кнопка виходу YLI ABK-808A – спеціально підібрана кнопка великої форми, щоб працівники могли відчиняти двері навіть ліктем, якщо в них в одній руці замовлення а в іншій POS-термінал.

Після монтажу, успішно запрограмували контролер. Прописали кожному працівнику по елетронному брелку та встановили новий користувацький код для доступу у разі відсутності брелка. Наш клієнт залишився дуже задоволеним по наступним причинам:

  • консультація та монтаж зайняли всього два дні, що є дуже оперативно в умовах встановлення систем контролю доступу;
  • якісні комплектуючі дозволили надати 2 роки гарантіїного обслуговування на дану систему;
  • вартість “під ключ” становила менше 6 тис.грн., що є як мінімум в три рази меншим в порівнянні з іншими аналогічними монтажними організаціями;
  • система є досить зрозумілою та піддається управлінню навіть самими працівниками закладу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *