Контроль – справа відповідальна!

Забезпечення належного контролю – важлива складова роботи служби безпеки будь-якої компанії. На жаль, в наш непростий час контроль необхідний скрізь: як щодо клієнтів, так і співробітників компанії. 

Мережа магазинів «ЛоксМайстер» пропонує широкий асортимент систем контролю доступу (СКД) і окремих компонентів, які дозволяють розробити і реалізувати систему контролю доступу будь-якого рівня складності, виходячи з індивідуальних потреб клієнтів.
 
У мережі магазинів «ЛоксМайстер» можна придбати повний спектр елементів для СКД і виконавчих елементів: датчики, зчитувачі, контролери, кодові дверні панелі, електромеханічні замки, електромагнітні замки, дверні електрозащіпки, а також автономні кодові дверні замки. А кваліфіковані фахівці завжди готові правильно встановити придбане обладнання, щоб забезпечити багаторічну безпроблемну експлуатацію.
 
Нещодавно ряди задоволених клієнтів магазину «Південний ЛоксМайстер» (м.Одеса) поповнилися новим кафе «Фарш», яке відкрилося на розі Катерининської і Ланжеронівської вулиць в Одесі.
Фахівці магазину після звернення представників нового закладу громадського харчування проконсультували, розробили і успішно встановили систему контролю доступу на службовому вході кафе.
 
 
Реалізована фахівцями «Південного ЛоксМайстра» СКД заснована на електромагнітному замку YLI® YM-280T, який було встановлено на службовому вході, контролері ROSSLARE® АС115 і двох зчитувачах ROSSLARE® AY-СR12W. Кожному співробітнику була також надана карта доступу. Особливістю побудованої системи є наявність автономної системи електроживлення, в результаті чого система працює навіть за відсутності зовнішнього електроживлення. Крім того, в пам’ять контролера можна прописати достатньо велику кількість користувачів – до 500.
 
ROSSLARE Security Products (Рослер сек’юріті Продактс) – це підрозділ Rosslare Enterprises Ltd., який виробляє і продає високоякісну продукцію безпеки: системи контролю доступу і аксесуари до них, дротові і бездротові системи охорони, системи управління патрульною охороною і програмне забезпечення.
 
Основні переваги продукції ROSSLARE®:
Оптимальне співвідношення ціна/якість, а також добре продуманий дизайн;
Використання новітніх технологій; 
Відповідність продукції високим міжнародним стандартам якості (сертифікати ISO 9001:2000 та ISO 14001:2004). 
  
YLI Electronic – виробник електронних замків з 12-річним досвідом роботи. Продукція YLI® відповідає усім міжнародним стандартам і пройшла сертифікацію в Європейському Союзі. Бренд YLI® успішно продається більш, ніж в 50 країнах світу – в Європі, Африці, Південній Америці і на Близькому Сході. Компанія YLI® прагне надати кращі продукти і послуги за найбільш конкурентоспроможною ціною і з найкращим сервісним обслуговуванням.
 
Принцип роботи СКД, реалізованої в кафе «Фарш», дуже простий: будь-яке переміщення співробітників через двері, де встановлена СКД, фіксується завдяки піднесеній до зчитувача карті і моментально відправляється на комп’ютер керівника (довіреної особи). Тому керівник завжди має чітке уявлення про час приходу/виходу співробітників в приміщення, а також час, проведений на робочому місці, що особливо актуально для контролю співробітників, які працюють неповний робочий день або за індивідуальним графіком.
 
 
У підсумку, при відповідному налаштуванні програми, яка встановлюється на комп’ютер для обробки даних, що надходять з контролера, можна дізнатися про переміщення кожного співробітника в будь-який момент часу. Забезпечуючи, таким чином, належний контроль за співробітниками.
 
Високоякісні компоненти, що використовуються при побудові СКД, забезпечують високу надійність роботи, що дуже важливо для ефективного функціонування нового кафе, а фахівці «Південного ЛоксМайстра», в свою чергу, раді черговому задоволеному клієнту.
 

Кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» здійснюють не лише продаж продукції безпечного замикання і контролю доступу, а й надають повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо Вас!
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *