контролер NUKI Combo

Доброго дня!

Пропонуємо до вашої уваги електронний контролер NUKI Combo від Австрійського виробника компанії NUKI.

 

 

Електронний контролер Nuki Smart Lock Combo – це комплект, який складється безпосередньо з контролера Nuki Smart Lock та мережевого концентратору NUKI   Bridge, який надає унікальну можливість керувати контролером, електронним зчитувачем та пультом дистанційного керування віддалено з будь якої точки світу через мобільний додаток NUKI. Це надає користувачу максимальну гнучкість та зручність в повсякденному користуванні, надвисоку ефективність адміністрування, надійний контроль та безпеку.
Сумісний з системами Smart Home: Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa.
Електронний контролер  NUKI SmartLock придатний для встановлення на більшість типів врізних замків та дверей.
Простий монтаж – не потребує прокладання дротів чи додаткової підготовки дверей та використання спеціальних циліндрів.
Може бути встановлений практично на будь який циліндр ключ-ключ (для можливості відмикання циліндру механічним ключем ззовні циліндр повинний бути з функцією “emergency”, яка дозволяє відмикати циліндр ззовні, коли зсередини вставлений ключ) та ключ тумблер (потребує використання спеціального адаптеру NUKI).
Контролер NUKI  дозволяє здійснювати всі налаштування, керувати дверима, правами доступу користувачів та переглядати контрольний журнал подій (хто та коли відмикав замок) через мобільний додаток смарфону або web-інтерфейс з ПК.
Опції відмикання: з мобільного додатку NUKI, за допомогою пульта дистанційного керування NUKI   FOB, за персональним кодом з електронного зчитувача NUKI Keypad.
Придатний для застосування  із силовими замками багатоспрямованого запирання.
Призначений виключно для встановлення всередині приміщення.
Для використання NUKI   Bridge необхідно наявність в приміщенні WiFi роутера та підключення до мережі Internet.
Живлення:
–    Контролер NUKI: стандартні батарейки (Alkaline або літієві) або акумулятори стандарту АА (4 шт).В комплекті 4 батарейки Alkaline.
–    NUKI   Bridge: від промислової мережі 220 В.
Ресурс роботи на одному комплекті елементів живлення до 6 місяців (залежно від типу елементів живлення, типу замка, умов експлуатації та щоденної кількості циклів відчинення/зачинення).

За більш детальною інформацією звертайтесь до мережі наших магазинів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *