Контролюйте доступ до ключів за допомогою KeyWatcher

Часто на підприємствах, установах, банках чи інших організаціях, де існує багато точок проходу виникає питання за контролем ключів: хто взяв? коли взяв? коли повернув? де зараз знаходиться ключ? чи використовувався ключ у непризначений для цього час?

На ці всі питання є одна відповідь – KeyWatcher – це захищений бокс для зберігання ключів. Кожен ключ кріпиться на “розумний” брелок, що має мікрочіп і фіксується індивідуально у спеціальній комірці настінного модулю. Система дозволяє повністю контролювати отримання та повернення ключів в автоматичному режимі, що запобігає втраті або крадіжки ключів.

Шафа для зберігання ключів KEYWATCHER® TOUCH обладнана сучасним великим сенсорним дисплеєм, має інтегрований пристрій для он-лайн з’єднання з сервером з використанням мережі Ethernet за TCP/IP протоколом та розширені можливості щодо створення великих систем, які складаються з кількох розосереджених шаф, віддаленого адміністрування системи з кількох робочих місць та вдосконаленими можливостями інтеграції з іншими системами безпеки та контролю доступу.

Система KEYWATCHER® Illuminated – “традиційна” система електронного контролю ключів, яка зарекомендувала себе як надійна система, що підтверджується роками її експлуатації на тисячах комерційних об’єктів,

урядових закладів, банків, закладах освіти та охорони здоров’я у всьому світі.

Система KEYWATCHER® Illuminated – проста та ефективна система зберігання, керування та контролю механічних ключів, яка розроблена спеціально для запобігання втрати, крадіжки та неавторизованого копіювання ключів. Завдяки своїм властивостям дозволяє підвищити безпеку механічних систем контролю доступу Майстер-ключ до рівня електронних СКД.
KEYWATCHER® є ефективною та оптимальною заміною застарілих складних систем збереження ключів, яки використовувались раніш. Вона повністю заміняє застарілі пенали, ящики з гачками, рукописні журнали та всілякі наклейки на ключах. Кожний ключ за допомогою сталевої скоби кріпиться до “розумного” брелока, який при поверненні фіксується у комірці настінного модуля. Автоматична система KEYWATCHER® при введенні відповідного коду користувача (стандартно комплектується кодовою панеллю, опційно може бути встановлено зчитувач магнітних або проксіміті карток, штрих-коду, біометричний зчитувач відбитків пальцю або геометрії долоні) розблокує дверцята шафи, відсвітлює необхідну комірку та звільняє брелок.
Система фіксує дату та час отримання та повернення ключів. Застосування програмного забезпечення дозволяє гнучко програмувати систему на видачу та повернення ключів тільки у визначений час та по днях тижня. Завдяки пам’яті подій, крім контролю за ключами  KEYWATCHER® забезпечує функції системи контролю робочого часу.
KEYWATCHER® дозволяє організувати доступ до ключів 2 000 співробітникам за індивідуальним  кодом (базова функція) та опційно за магнітною карткою, безконтактною карткою, відбитком пальцю або геометрією долоні. Система має 5 різних рівнів безпеки для кожного користувача. 
KEYWATCHER® має функцію повернення ключів у вільному порядку, тобто користувач може повертати ключі у будь-яке вільне місце у модулі. Користувачу не потрібно пам’ятати, у яку комірку він повернув свій ключ –  KEYWATCHER® пам’ятає це за Вас та наступного разу вказує, де саме Ваш ключ.
Бокс для ключів виготовлено з міцної нержавіючої сталі.

Система має можливості по розширенню – вона може складатись з максимум 15 боксів по 96 комірок кожний або з 7 боксів по 144 комірки. В якості додаткової опції можуть бути встановлені прозорі дверцята з полікарбонату (стандартно – сталеві дверцята).

Ключ фіксується до брелока за допомогою сталевої скоби за принципом дії аналогічно висячому замку. Для заміни ключа необхідно перепиляти скобу. Можливо здійснити триразову заміну ключа.

KeyWatcher – це ідеальне рішення для:
– Готельних комплексів
– Автосалонів
– Офісних центрів
– Державних установ
– Багатоквартирних будинків
– Будівлей корпорацій
– SPA, лікарней і т.д

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *