Комплексне рішення для компанії «Мізгірь»: дотягувач RYOBI® і замок YLI®

Компанія «Мізгірь» в Одесі працює на ринку системної інтеграції та систем безпеки. Основні напрямки діяльності компанії – проектування, монтаж, установка та впровадження структурованих кабельних систем (СКС), комп’ютерних та телефонних мереж, комплексних систем охоронної та пожежної безпеки, систем відеоспостереження, центрів обробки даних, серверних приміщень, систем електропостачання. В якості фахівців для монтажу системи контролю доступу (СКД) в своєму офісі, компанія обрала мережу магазинів з монтажем «ЛоксМайстер».
 
Фахівці «ЛоксМайстер» знайшли елегантне універсальне рішення для компанії «Мізгірь» з Одеси. Електромагнітний замок YLI® і накладний дотягувач RYOBI® дозволили одеситам отримати відмінний результат і водночас істотно заощадити.
 
Компанія-замовник зіткнулася з досить типовою проблемою – вийшла з ладу система контролю доступу в одному з їхніх приміщень. Для налагодження роботи системи контролю доступу знадобилися новий дотягувач і електромагнітний замок, які компанії «Мізгірь» надав магазин «ЛоксМайстер». Універсальність даної продукції зіграла на руку замовнику. Фахівці мережі «ЛоксМайстер» підібрали дотягувач RYOBI® 8853 і магнітний замок YLI® YM – 280T, що злагоджено працює з блоком живлення та з блоком управління. Дані магнітні замки вже стоять у приміщенні одеської фірми, тому замовнику не знадобилося змінювати всю систему.
У якості продукції від «ЛоксМайстер» сумніватися не доводиться. Ось її технічні характеристики:
Дотягувач RYOBI® 8853 BC UNIV (М 1053 ВС) класу 3 для внутрішніх та легких зовнішніх дверей вироблений у Японії. Гальмо закривання – BC, розміри – 183х45х67 мм, 500 000 циклів закривання. Дотягувач працює при температурі -20°С … +45°С. Представлений в сріблястому, темно- бронзовому та білому кольорах. Комплектація: універсальна тяга (стандартна, кронштейн паралельної тяги), декоративна пластикова кришка.
 
Магнітний замок YLI® YM – 280T для дерев’яних, скляних і металевих дверей, вироблений у Китаї. Замок використовується в захищених зонах усередині приміщень. Працює при +10 … +50 ° С. Напруга живлення: 12 V або 24 V (вибір автоматичний). Сила утримання: 280 кг – струм: 500 mA при 12V, 250 mA при 24V.
 
Віримо, що інтегроване рішення безпеки для компанії «Мізгірь» працюватиме чітко і злагоджено, приносячи в офіс комфорт і безпеку.
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *