Новинка – висококласні дотягувачі RYOBI® для великих дверей

Мережа магазинів «ЛоксМайстер» готова порадувати клієнтів і партнерів новинкою – дотягувачами японської компанії RYOBI® преміум-класу. Дотягувачі RYOBI® серії 1000 призначені для надважких і надвеликих дверей.
 
«Фішка» цієї елітної продукції – в особливій системі кріплення. Дотягувач кріпиться на особливу монтажну пластину, а не просто на полотно дверей. Це дозволяє заховати всі гвинти під корпусом дотягувача, що надає дверям особливо елегантний вигляд. Стиль нового продукту – хай-тек; він представлений в білому та темно-бронзовому кольорах.
 
Простота та витонченість дизайнерського рішення дозволяють використовувати дотягувачі RYOBI® серії 1000 при будь-якому стильному оформленні будинку та офісу. А надійність і японська якість роблять їх незамінними для промислових приміщень та громадських закладів.
 
Крім того, у всіх моделей RYOBI® 1000 присутнє регулювання трьох швидкостей зачинення – початкова, кінцева, дохлопування. Дотягувачі також мають особливу систему Back Check, яка контролює гальмування раптового закриття та активна на кутах від 180 до 80 градусів. RYOBI® серії 1000 поставляються як зі стандартними тягами, так і з універсальними, а також з фіксацією відкритого стану.
 
Моделі мають такі технічні характеристики:
В1006 – дотягувач класу 6, що має додатковий запас сили закривання, для дверей розміром 1500х2700 мм і вагою 140 кг.
В1007 – ультимативний дотягувач невеликих лінійних розмірів з великим запасом сили закривання для надважких дверей розміром 2000х3000 мм і вагою до 250 кг.
В1000V – дотягувач з регулюванням сили закривання від 2 до 5+ класу. Призначений для дверей з розмірами полотна від 900х2100 мм до 1200х2400 мм і вагою від 45 до 120 кг. У пристрою є додаткова функція уповільнення закривання (DA) на кутах від 180 до 70 градусів. Вона дозволяє забезпечити пересування людей з обмеженими можливостями, а також вантажів, багажу, дитячих колясок .
 
Дотягувачі RYOBI® серії 1000 – це надійне та витончене рішення для надважких дверей виробничих приміщень, для дверей в театрах, музеях, а також для дизайнерського оформлення житлових будинків.
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *