Копії домофонних ключів та картки для електронних замків

Нагадуємо, що в мережі магазинів крім виготовлення дублікатів механічних та авто ключів ви можете виготовити також копію ключа для домофону.

Якщо загублений чи зламаний ключ для домофону позбавив Вас можливості потрапити у власний дім, або ж просто потрібен додатковий ключ – звертайтесь до магазину ЛоксМайстер. В нашому магазині Вам з радістю допоможуть у вирішенні такого питання,асортимент заготовок досить широкий.

Так, нещодавно до нас надійшло замовлення на виготовлення дублікатів ключів для мешканців одного з місцевих будинків, копії ключі для половини жителів під’їзду було виготовлено за декілька хвилин. З радістю чекаємо на інших мешканців будинку.

Крім того,  в нашому магазині https://lock.ua ви можете замовити картки  із магнітною стрічкою , з інтегрованим контактним мікрочипом та безконтактні картки Mifare, які дозволяють багаторазову перезапис інформації та завдяки безконтактному обміну інформацією з пристроями зчитування практично необмежений термін експлуатації. Дані картки призначені для використання з електронними картковими замками, а також для використанні в системі контролю доступу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *