Кращий друг домофона

В сучасному житті вже досить складно собі уявити хвіртку чи вхідні двері загального користування, котрі б не були оснащені якимось контролем доступу з електронним ключем доступу та електронно-керованим виконавчим механізмом, тобто тим чи іншим варіантом замка. І якщо електромагніт залишається найбільш простим у монтажу, найпростішим у регулюванні та довговічним у використанні варіантом, то от із другим за розповсюдженістю варіантом – накладним електромеханічним замком – не все так просто. Традиційно сильну позицію серед пристроїв даного типу займають численні клони китайського походження, котрі під різними брендами постачаються до нас в країну. Основна їх перевага – низька ціна та прийнятна якість. Знову таки, якщо китаєць все ж зламався, знову беремо трохи грошей та міняємо його на такий сами.
Але – о суті на ринку присутня всього одна модель із одним типом циліндра, котрий не так просто замінити у разі потреби і знову ж таки х одним типом блокувального елемента.

Натомість, лінійка замків від італійського виробника Віро VIRO, це саме те, що потрібно в будь якій ситуації.
http://www.spv.ua/modshop/branch~1838/lang~ukrainian/

zamok-elektromekhanichniy-viro-v9083-0794-alt

По-перше, “італійці” моделей, схожих за принципом роботи на “китайців” спрацьовують мякше.

По-друге, є моделі призначені для блокування не лише дверей, що відчиняються назовні https://lock.ua/catalog/zamki-elektromekhanichni/zamok-elektromekhanichniy-viro-v97-8973-0712-2-bs50-80mm-t4-12vac-nc-cyl-3key-gate-nakladniy-z-knopk_1.html чи всередину https://lock.ua/catalog/zamki-elektromekhanichni/zamok-elektromekhanichniy-viro-v97-8972-0794-1-bs50-80mm-t1-12vac-nc-cyl-3key-gate-nakladniy-z-knopk.html, а й для відкатних ствірок – дверей чи воріт https://lock.ua/catalog/zamki-elektromekhanichni/zamok-elektromekhanichniy-viro-v09-bs50mm-univ-din-12vac-nc-gate-nakladniy-ss-.html.

По-третє, є моделі котрі можна оснастити цаліндрами стандарту DIN https://lock.ua/catalog/zamki-elektromekhanichni/zamok-elektromekhanichniy-viro-v06-bs70mm-t1-t2-din-12vac-nc-gate-nakladniy-v96-ss-vidkrivannya-vser.html, що значно спрощує заміну сердцевини в разі потреби. Більш того, це значно спрощує мастеризацію, в разі потреби. Наприклад, якщо на приватному подвірї вся двері – будинок, льох, котельня, комора тощо, оснащені цилиндрами приміром Аблой Протек 2 або Мультлок МТЛ800, то от у стандарті RIM https://lock.ua/catalog/tsilindri/tsilindr-mul-t-lock-rim-35-dbm-mtl400-40-65-nst-tail-50-3key-dnd3d-purple-ins-4867-pb.html, котрий підійде звичному “китайцеві” штука дуже екзотична і так просто його не придбаєш.

По-четверте, всі замочки Віро оснащені гарними витривалими котушками, котрі до того ж продаються окремо, і у випадку виходу з ладу, легко замінюються. “Китайця” доведеться міняти повністю. https://lock.ua/catalog/zamki-elektromekhanichni/katushka-viro-8-7906-podviyna-12v-15va-50gts-dlya-el-mekhanichnikh-zamkiv-.html

По-пяте, механіка роботи блокувального механізма у частини замків Віро працює за іншим принципом, що робить спробу вандального відкривання більш складною. https://lock.ua/catalog/zamki-elektromekhanichni/zamok-elektromekhanichniy-viro-v9083-0794-bs50-80mm-t1-t2-12vac-nc-gate-nakladniy-ss-vidkrivannya-vs.html#gallery-4
Отож, рекомендуємо впропваджувати у ваші двері та хвіртки замки Віро. Звертайтеся за консультацією до магазинів мережі ЛоксМайстер.

VIRO V06 alt

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *