Розширення спектру опцій у циліндрах RAV-BARIACH KEYLOCX

Нещодавно з’явившись на ринку України, циліндри Keylocx від ізраїльського виробника Rav-Bariach почали стрімко завойовувати ринок. Це й не дивно, так як циліндр має безліч переваг серед конкурентів. Детальніше ознайомитися із циліндром ви зможете у статті за посиланням нижче:

Гаряча новинка на ринку України – циліндри Rav Bariach Keylocx

А сьогодні ми поговоримо про нову опцію, яку пропонує виробник – циліндр із подовженим штоком. Це так звані циліндри «італійського» типу.

Така конструкція дозволяє не використовувати подовження циліндрів із внутрішньої сторони на дверях різної товщини. При цьому зовнішня сторона циліндра залишилася стандартною і підбирається до потрібного розміру. На відміну від звичайного тумблерного циліндра, у якому і зовнішня (ключова) і внутрішня (тумблерна) сторона підбираються в залежності від товщини дверей, у новому циліндрі із подовженим штоком, ми маємо фіксовану «внутрішню» сторону.

Розберемо в деталях.

Довжина корпусу внутрішньої сторони циліндра – 35 мм. Довжина подовженого тумблерного штоку циліндра – 65 мм.

Подовжений шток при монтажі обрізається до потрібного розміру.

Це дає нам змогу встановити такого циліндра на двері, внутрішня сторона яких має розмір від 35 до 90 мм. Зовнішню сторону підбираємо згідно параметрів конкретно кожного дверного полотна.

Діаметр штоку – 8 мм. Тобто, до циліндра підійде будь-який тумблер, під шток 8 мм. При цьому, в нашому асортименті є оригінальні тумблери в різних кольорових обробках.

Також, для завершення оздоблення потрібно підібрати щиток під шток.

Ми отримаємо тумблер і щиток однакового кольору. При цьому, колір корпусу циліндра нам взагалі не важливий, так як його взагалі не буде видно після встановлення.

Нагадаю, до комплекту циліндра RavBariach Keylocx входять:

– циліндр з подовженим штоком

– тумблер

– кодова картка і 5 ключів

– кольорові вставки-мітки

– гвинт для кріплення

Слід зазначити, що циліндри Keylocx мають такі ж переваги, як інші платформи, які реалізує магазин ЛоксМайстер на Печерську. А саме: можливість збирання систем «Один ключ» і «Майстер ключ», виготовлення додаткових ключів, перекодування циліндрів під нові ключі, а також ремонт циліндрів будь-якої складності.

Звертайтеся в магазин ЛоксМайстер на Печерську, ми з радістю Вам допоможемо з підбором циліндра, і не тільки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *