«Крок назустріч споживачу» у Сімферополі та Івано-Франківську

Фахівці мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер®  продовжують проведення акції «Крок назустріч споживачу».

На минулих вихідних у Сімферополі в будмаркеті мережі «Нова лінія»  локсмайстри представляли продукцію безпеки та надавали консультації відвідувачам.

Громадяни охоче цікавились представленою на стенді продукцією замикання. Відвідувачі розглядали принцип дії замка KNOCK N`LOCK(нок ен лок), який не має ключа, розмішений всередині полотнища дверей та непомітний зовні, а також  призначеного для встановлення в офісах карткового замка ADEL(адель) з можливістю програмування. Цікавились і можливостями системи розмежування доступу «Майстер-ключ», яка є зручною для використання як на приватних, так і на корпоративних об’єктах.

 
Всі охочі взяли примірники видань з описанням продукції безпеки та газету Української Локсмайстер Федерації «Вісник Локсмайстра».
 
«Крок назустріч споживачу»  успішно крокує містами України, збираючи нових поціновувачів продукції   високої безпеки. На минулих та позаминулих вихідних акція пройшла у Івано-Франківську, тиждень тому – повторно у Дніпропетровську.
 
 
Акція є важливим кроком до підвищення обізнаності кожного громадянина щодо питань безпеки. Наші експерти знають, як захистити свою оселю або офіс, де знаходяться слабкі місця у вхідних дверях та як їх підсилити.  Найближчим часом «Крок назустріч споживачу» пройде у Львові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *