Квартирні крадіжки. Вікна і балкони – потенційні місця проникнення злодіїв до ваших осель.

Говорячи про квартирні крадіжки, ми, в першу чергу, думаємо про вхідні двері, замки.
Рідко замислюючись над такими потенційними шляхами проникнення до помешкань, як вікна та балконні двері, які, здебільшого, представляють собою профільні конструкції зі стандартною комплектацією фурнітури.

Ми почали встановлювати все більше якісних дверей (нарешті зрозуміли), але не захищаємо вікна. Та треба зрозуміти, що встановлення якісних дверей поступово переміщує увагу криміналітета на вікна і балкони.
Сьогодні співвідношення проникнень двері/вікна (балкони) у нас складає приблизно 70/30%. Для порівняння в розвинених європейських країнах це співвідношення доходить до 15/85%.
Отже, подумавши про вхідні двері, увагу слід приділити своїм балконним дверям і укріпленню вікон. Як було сказано, вони, здебільшого профільні: металопластикові або алюмінієві. В стандарній комплектації відкрити їх можна за секунд 10-12.

Звісно, сьогодні на ринку існують замки, які дозволяють зачиняти профільні рами із середини. Проте, в більшості, вони або не дуже надійні, або не зручні в користуванні: треба щоразу закривати і відкривати їх зверху і знизу, що важко робити (особливо на дверях балконних), або не дозволяють використовувати на вікнах і дверях режим провітрювання.

Вихід знайшли італійські інженери з фірми VIRO. Це замок SPRANGA.
Він призначений для укріплення і захисту профільних вікон, віконець, дверей балконних.
Його конструкція дозволяє встановлювати та використовувати даний замок разом з наявною фурнітурою профільних вікон/дверей, забезпечуючи їх повне функціонування, у тому числі і в режимі провітрювання.

 

 

 

 

 

Цей замок також з успіхом застосовується для укріплення та додаткового і основного замикання дверей вхідних і поворотно-підйомних гаражних воріт та ролет і забезпечує високий ступінь захисту від зламу. При цьому має відносно невелику вагу. Останній параметр є важливим при використанні на ролетах.

Це механічний замок, який приводиться в дію циліндрами профілю EuroDIN. Захист від зламу та висвердлювання циліндру (лічинки) забезпечує броненакладка, яка входить до комплекту.
Замок легко встановлюється як в горизонтальному, так і у вертикальному положеннях.
Він реалізується в розмірах 2400/2600/3000 мм.
Корпус замка являє собою металевий короб, який підрізається під потрібну довжину. При цьому, засуви легко як скоротити, так і подовжити за допомогою спеціального додаткового набору.

Правильно підібрати необхідну довжину замка і лічинку відповідної секретності вам допоможуть фахівці мережі магазинів ЛоксМайстер. А здійснити монтаж цих замків на профільні вікна або двері допоможуть кваліфіковані майстри, які співпрацюють з нашою мережею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *