Лікувати не можна, видалити!

Сучасне життя дуже стрімке. Часто ми не піклуємося про власне здоров’я. Лікарі рекомендують хоча б раз на рік пройти медогляд. Проте дехто йде (а декого й везуть) до лікарні лише тоді, коли симптоми хвороби дають про себе знати. На лікування йде час і гроші. Хоча будь-яке захворювання легше попередити. Виною всьому – наша недбалість щодо самих себе.

Прикладів безліч. Чи надійний замок стоїть у вхідних дверях? Таким питанням хоча б раз у житті задавався кожен свідомий громадянин. Проте, до перевірки надійності свого захисника, справа, як правило, не доходить. Присипаючи власну пильність, ми тим самим створюємо ідеальні умови для злочинців. «Замок старенький, циліндр несекретний – гріх не зламати,» – потирає руки ведмежатник, глядячи на ваші вхідні двері. Нещодавно Україну сколихнула хвиля квартирних крадіжок. Після кількох десятків обчищених квартир злочинців спіймали. Останні з гордістю повідомляли правоохоронцям, що вибирали жертв, де до відкриття замка не доводилось докладати жодних зусиль. Чи не такий старенький «товариш» стоїть у ваших вхідних дверях?

Радимо задуматись і провести діагностику власної безпеки. А ми вам допоможемо це зробити, розказавши, яким має бути «здоровий» замковий механізм у вхідних дверях.

Основними вимогами до замків є: секретність, стійкість до фізичних та інтелектуальних методів зламу, довговічність та зручність у експлуатації. Проте не кожен виробник, який пише на упаковці від замка «високо секретний» (або продавець, що в цьому запевняє), справді продає оригінальну продукцію.

На особливу увагу заслуговує замкова продукція MUL-T-LOCK®, ABLOY®, KABA®, VACHETTE®. З огляду на недобросовісність деяких продавців, рекомендуємо купляти таку продукцію у мережах магазинів, які добре зарекомендували себе на ринку безпеки. У мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® спеціалісти допоможуть і обрати, і встановити оригінальну продукцію від провідних світових виробників.

Наостанок порада: не займетеся самолікуванням, адже непрофесійна терапія навіть найкращими і найдорогшими пігулками може не тільки не піти на користь, але і нашкодити. Так само і з замками: зверніться по допомогу до локсмайстра, який вислухає, знайде слабкі місця та професійно захистить ваші вхідні двері: допоможе обрати й встановити високосекретний замок та замковий циліндр, підбере комплект захисної фурнітури.

Локсмайстри – це лікарі у галузі замкових технологій. Вони знають, що треба зробити, аби серце замка – циліндр – надійно працювало, і як підвищити імунітет вхідних дверей, аби вони змогли протистояти будь-якому ворогу.

Замкові лікарі у Вашому місті приймають тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *