«Люксоптика» під надійним захистом ґрат ShikMETAL

Роздрібні магазини – завжди під прицілом зловмисників. Адже в будь-якому магазині є товари, які злодії намагаються вкрасти. Як правило, події розвиваються за однаковим сценарієм: віджавши двері і розбивши скло, злодії заскакують в магазин, хапають першу-ліпшу цінну річ (як правило, оргтехніку) і втікають. Таким чином, загальний час пограбування становить не більше 2-3 хвилин. 

З огляду на те, що випадки магазинних крадіжок останнім часом значно почастішали, власники магазинів активно шукають рішення, що забезпечують збереження матеріальних цінностей і нічний спокій.
 
Мережа магазинів «ЛоксМайстер», вже більше 15 років представляючи на українському ринку продукцію безпеки провідних світових виробників, серед яких: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX®, RYOBI®, невпинно працює над тим, щоб забезпечити ефективну безпеку своїх клієнтів.
 
 
Тому коли в магазин «ЛоксМайстер Дніпро» – провідний локсмайстер-центр м. Дніпра, звернулися представники мережі «Люксоптика» з проханням посприяти поліпшенню безпеки кількох магазинів у м. Запоріжжі, наші фахівці не залишили це прохання без відповіді.
 
Виходячи з особливостей магазинів, співробітники «ЛоксМайстер Дніпро» запропонували посилити рівень безпеки магазинів шляхом установки захисних сталевих розсувних грат ShikMETAL. Після узгодження з замовником були зроблені необхідні вимірювання, на підставі яких були виготовлені і встановлені розсувні решітки ShikMETAL.
    
Мережа «ЛоксМайстер» – відомий лідер на ринку країни за рівнем довіри при встановленні решіткових розсувних систем для захисту вікон і дверей, а також систем безпеки, оскільки:
 Віконні та дверні ґрати (решітки) комплектуються циліндрами високої секретності від світових лідерів галузі безпечного замикання Mul-T-Lock (Мультилок), Abloy (Аблой), Vaсhette (Вашет) та ін. Дані замкові циліндри мають клас секретності High Security та вище, мають численні міжнародні сертифікати, відповідають ДСТУ та стандарту ISO 9001;
 Використовуються ключі, що мають захист від несанкціонованого дублювання. Виготовити копію ключа можна лише за карткою власника у Авторизованому Сертифікованому Центрі з виготовлення ключів, який є членом Української Локсмайстер Федерації;
 Циліндри замків однієї ключової платформи можна об’єднати в систему Майстер-ключ або Один ключ. Власник генерального Майстер-ключа зможе відчиняти усі точки проходу та захисні розсувні ґрати одним ключем;
 Придбання та встановлення розсувних решіток для захисту вікон та дверей в мережі «ЛоксМайстер» – означає отримати подовжений термін гарантії та сервісну підтримку на увесь період їх експлуатації;
 Установка фахівцями мережі «ЛоксМайстер» здійснюється на об’єктах приватного та корпоративного сегменту.
   
Розсувні решітки ShikMETAL – розробка української компанії ShikMETAL, що базується на досвіді понад двох десятків років виробництва захисних розсувних решіток в Україні. В основу даної розробки покладені відроджені ідеї виготовлення розсувних грат минулого, які з’явилися в Австрії на початку ХХ ст. Конструкція виробу  базується на сучасній технології – нащадку безрамкового австрійського механізму.
    
Основні переваги решіток ShikMETAL (ШікМетал):
 Високоякісні матеріали та комплектуючі, що використовуються для виготовлення решіток;
 Оптимальне співвідношення ціна/якість;
 Захищеність від підробки завдяки наявності серійного номера на кожному виробі;
 Компактність і зручність експлуатації;
 Відповідність вимогам ДСО і нормам пожежної безпеки;
 Розробка і виготовлення – Україна.
  
Розсувні захисні решітки від компанії ShikMETAL – безпечне і надійне рішення по захисту будинку, офісу чи магазину, адже грати фактично відіграють роль основної перешкоди для зловмисників.
 
 
Поєднання сучасних технологій безпеки і комфорту, а також традиційних рішень забезпечують якісно новий рівень цього засобу захисту будівель.
 
Індивідуальне виготовлення згідно особливостей кожного окремого об’єкта, установка всередині приміщення навіть після вже зробленого ремонту, практичність (адже грати не лише розходяться, але і повертаються в отворі на будь-який кут і бік, не відбираючи простір і світло у приміщенні), гамма кольорів на будь-який смак – додаткові аргументи на користь вибору решіток ShikMETAL.
 

 

Клієнт залишився повністю задоволений, адже металеві розсувні захисні решітки ShikMETAL не тільки гармонійно вписуються в інтер’єр магазину, а й сприяють покращенню рівня безпеки, оскільки навіть факт наявності захисних решіток ShikMETAL дає зрозуміти зловмисникам, що об’єкт надійно захищений.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *