LOCK.UA – самостійно обирай та замовляй безпеку !

Нові спалахи масових захворювань на COVID-19 змусили владу ввести в окремих населених пунктах карантинні обмеження, зокрема закриття на весь термін карантину шоурумів  господарських товарів…

Все це вимагає дещо змінити звичний формат продажів, та запропонувати покупцям щось нове. Маємо на увазі продажі через інтернет. Є можливість переглянути та обрати потрібний товар зайшовши на сторінку продавця та визначитися з формою доставки.

Наш інтернет-майданчик LOCK.UA містить практично всю інформацію про товари, асортимент яких ми хочемо вам запропонувати. На сторінках сайту досить вичерпано викладені технічні характеристики, якісні фотографії та креслення. До того ж при обранні того чи іншого товару, сайт вам запропонує переглянути супутні товари, які купляють з тим що вам потрібно.

На сайті ви формуєте замовлення обраного товару та вказуєте зручний спосіб його придбання, залишивши ваші контакти. Наші фахівці вам передзвонять за уточненнями та підтвердженням вашої купівлі. Замовлений товар можна буде забрати в магазині «ЛоксМайстер на Подолі» у зручний для вас час або ж замовити доставку «Новою поштою».

І головне – якщо у вас виникли будь-які питання при виборі товару або ж ви хотіли отримати корисну пораду, завжди є можливість пере телефонувати до нашого магазину – 044 494 39 99, 067 443 50 54. Наші фахівці завжди будуть раді надати консультації та допомогти придбати якісне обладнання безпеки.

Попри всі негаразди не забуваємо про безпеку та захист вашої власності !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *