Замок кодовий ADEL

Доброго дня!

Пропонуємо до вашої уваги автономний кодовий замок від відомого світового виробника компанії ADEL, Гонконг.

ADEL (Advanced Digital Electronic Locks, Провідні цифрові електронні замки) заснована 1991 року в китайському місті Шеньчжень на межі з Гонконгом. Нині це успішне високотехнологічне підприємство – один із основних платників податків у Шеньчжені. Перший електронний замок ADEL ( адель ) із успіхом вийшов на ринок 1994 року і вже незабаром його почали встановлювати готелі. 1996 р. офісні замки ADEL ( адель ) зробили перші кроки в діловий світ. А вже наступного року клієнтами ADEL ( адель ) стали й пересічні громадяни, які оцінили переваги електронних замків, створених спеціально для житла. Нині цим замкам довіряють родини в усьому світі. 1998 р. компанія почала інвестувати в розробку замків з ідентифікацією за відбитками пальців, а вже у перший рік нового тисячоліття ADEL відзначила появою оновленої моделі замка з біометричними зчитувачами. 2005 р. зчитувач ADEL ( адель ), який дозволяє впродовж однієї секунди розпізнати відбиток пальця під будь-яким кутом, був визнаний найсучаснішим в усьому світі. У 2004 р., вийшовши на глобальний ринок, компанія відкрила офіс у Гонконгу. У 2008 і 2010 роках замки з доступом за біометричними даними виробництва ADEL ( адель ) були сертифіковані Underwriters Laboratories Inc (США), незалежною організацією, яка тестує продукцію вже понад сторіччя. Понад 20 років ADEL ( адель ) спеціалізується на розробці й виробництві електронних замків безпеки для житла, офісів та готелів.

Розглянемо модель  акційну модель ADEL 767GSB8000-II SS LEFT 45-60мм BS64 FP30.5 автономний.

 

Автономний електронний замок з доступом за кодом призначений для встановлення в дерев’яні та металеві двері всередині приміщення. Сфера застосування – обладнання кімнат для нарад, кімнат фінансових підрозділів, кімнат зберігання документів, серверних, таємних
кімнат, тощо.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
–    Ємність пам’яті: 32 коди (1 Майстер код та 31 код користувачів)
–    Програмування: автономне (не потребує програмного забезпечення та пристроїв програмування
–    Живлення: автономне 6 В – 4 стандартних елементів живлення АА Аlkaline.
–    Ресурс елементів живлення: до 10 000 відмикань.
–    Аварійне відмикання: механічний ключ.
–    Попередження про низький рівень напруги елементів живлення (червона індикація при відмикання).
–    Стійкість до пікових напруг: > 15 000 В
–    Ширина торцевої планки: 32 мм
–    Вага: 4,2 кг.
–    Товщина дверей: 38…55 мм.
–    Сторонність: Лівий (для дверей, що відчиняються всередину). Можливо змінити сторонність та переналаштувати для дверей з відчиненням назовні.
–    Обробка: нержавіюча сталь

За більш детальною інформацією звертайтесь до мережі наших магазинів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *