«ЛоксМайстер Київ-Центр» професійно та оперативно перекодовує циліндри та замки!

Новий сучасний високоякісний циліндр – річ, звісно, хороша. Як з огляду безпеки, так і терміну використання. Та що робити, якщо терміново потрібно замінити циліндр, а бюджетом (сімейним чи корпоративним) ця операція банально не передбачена? Вихід з цієї ситуації є і називається він перекодування.

Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 вже не один рік поряд з продажем високоякісної продукції безпеки провідних світових виробників надають послуги з перекодування замків та циліндрів, що користуються сталим попитом серед наших клієнтів.

Адже на відміну від заміни, при перекодуванні змінюється комбінація пінів циліндра в наявному корпусі, що дозволяє суттєво зекономити кошти. При цьому здійснюється перехід на новий комплект ключів, що забезпечує належний рівень безпеки та захищеності. А старі ключі Ваш перекодований циліндр вже не відчинять. Це дозволяє також заощадити час, адже замки та циліндри можна перекодувати необмежену кількість разів, не змінюючи дорогі та надійні замки (циліндри). Після перекодування разом з новим комплектом ключів клієнт отримує також персональну кодову картку.

Перекодування циліндрів МUL-T-LOCK® ABLOY® фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» рекомендують здійснювати як фізичним особам, так і підприємствам:
– при втраті ключа;
– при зміні господаря помешкання;
– після ремонту квартири або іншого приміщення, якщо ключі передавались стороннім особам;
– у разі недобросовісної поведінки відповідальних за ключі осіб тощо.

Це саме стосується і замків CISA, Mottura, які за потреби, також можуть бути перекодовані.

Черговий наш клієнт звернувся в «ЛоксМайстер Київ-Центр» з проханням перекодувати циліндр МUL-T-LOCK® Classic 7х7 нещодавно орендованого складського приміщення, адже перекодувати його було дешевше, аніж міняти циліндр. Наші фахівці виконали перекодування швидко, якісно та за прийнятною ціною, що надзвичайно сподобалось нашому новому клієнту.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» – провідний локсмайтер-центр на правому березі Києва. Наші фахівці не лише оперативно та професійно здійснюють перекодування, а й пропонують широкий асортимент продукції безпеки та повний комплекс послуг, включаючи монтаж та сервіс за прийнятними цінами, що гарантує безвідмовну роботу обладнання та збереження усіх гарантій виробника!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *