ПІДГОТУЙСЯ ДО НОВОРІЧНИХ СВЯТ – ВСТАНОВИ АНТИПАНІКУ

Сьогоднішня новина буде адресована в першу чергу керівникам ТРЦ (Торгово-Розважальних Центрів) та службам, які відповідають за безпеку відвідувачів.

Вже зараз набрали оберти пошуки подарунків на новорічно-різдвяні свята. Відвідуваність ТРЦ значно зросла. А багато ТРЦ ще й проводить різного роду заходи. В цей час відвідуваність, ще більше зростає. Те що проводяться різні цікаві заходи, особливо для дітей – це є дуже похвально. Але. Наполегливо просимо – не забувайте про безпеку людей! Обов’язково перевірте чи справно працюють всі системи безпечного евакуювання людей в разі виникнення аварійних ситуацій. Бо життя та здоров’я людей важливіше за будь-які прибутки…

Так на днях і зробив один з київських розважальних центрів ТРЦ «Проспект». Був проведений моніторинг евакуаційних виходів, в результаті якого було замінено декілька пристроїв Антипаніка. Нагадаю, що ці пристрої дозволяють швидко та без перешкод залишити приміщення  великій кількості людей.

 

Радимо за консультацією по встановленню системи Антипаніка звернутися до фахівців нашого магазину ЛоксМайстер на Печерську. Ми Вам запропонуємо рішення від найкращих світових виробників та швидко і якісно інсталюємо ці рішення у Вас на об’єкті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *