ТІЛЬКИ НАДІЙНІ ЗАМКИ ДЛЯ ВАШОЇ БЕЗПЕКИ !

При покупці і замовленні броньованих дверей вам швидше за все запропонують базові замки і стандартну комплектацію. Виробник, щоб здешевити виріб, використовує найпростіші і дешеві замки, які абсолютно не уявляють проблем для відкриття злодіями. Тому до вибору замків і їх установці потрібно підійти дуже відповідально.

Краще, якщо замки будуть обрані ще до замовлення двері. Це найбільш правильний варіант. Уже виходячи з параметрів обраних замків і збирається конструкція дверей і вирізаються потрібні отвори в полотні. Якщо купувати готові двері, то будуть відрізнятися отвори під ключ,вирізи під ригеля і потрібно буде досить глобально все перероблювати. Тому замки потрібно вибрати ще до етапу виробництва, тоді двері будуть точно підігнана під потрібні розміри.

Якщо ви не хочете ризикувати і перевіряти майстерність злодіїв на відкриття, то не варто залишати базові замки. Так само не варто встановлювати поширені варіанти замків. Подивіться, які замки пропонують виробники дверей і виберіть інших фірм і моделей.

Не варто встановлювати не захищені замки під циліндр. Якщо немає броненакладки і її надійної установки, то такий замок не витримає і 30 секунд. Він переломлюється плоскогубцями і двері відкриваються простий викруткою. Дешеві замки не вбережуть ваше майно. Якщо ви встановили хороші двері, то зверніть увагу на максимально якісні і захищені варіанти замків від злому.

У асортименті  магазина “ЛоксМайстер на Подолі” завжди є замки різних форматів, а фахівці порадять як ліпше їх підібрати. Якщо у вас нема можливості самостійно встановити або замінити старий замок на новий, наші майстри зроблять це швидко та професійно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *