«ЛоксМайстер Київ-Центр» радить: як обрати архівну шафу або офісну шафу для документів

Офісна робота пов’язана з наявністю великої кількості паперової документації, яку необхідно зберігати з дотриманням певних вимог. Офісна шафа для документів – важлива частина оточення робочого простору. Обираючи шафу, необхідно пам’ятати про деякі правила, щоб придбання стало по-справжньому корисним і функціональним.

З цією метою фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, розробили рекомендації, які допоможуть вам зробити дійсно правильний вибір.

Насамперед, треба визначитися із розмірами. Провівши обміри площі, де передбачається встановити шафу, можна зрозуміти, якими полицями і дверима він повинен бути оснащений, щоб забезпечити зручність доступу та користування. Полиці можуть бути закритими або відкритими. Їх габарити безпосередньо пов’язані з розмірами паперів, для яких вони купуються. Перший тип бажаний для документів, не призначених для загального огляду. Другий – гарне рішення для паперів повсякденного користування.

В умовах обмеженого простору замість шаф можуть бути використані стелажі, які створять стильний інтер’єр. Якщо ви зупинили свій вибір на шафі, варто визначитися із замками та їх рівнем секретності. Адже зберігання важливих документів – справа серйозна. І для правильного їх вибору краще проконсультуватися з нашими фахівцями.

При виборі шафи також варто визначитися з рівнем секретності окремих її частин. Адже різні частини шафи можуть мати відділення та полиці, що замикаються, виходячи з ваших конкретних потреб.

Матеріал, з якого виготовлена шафа, також важливий. Це впливає не лише на термін служби, а й на рівень захисту. Найбільш захищеними є металеві шафи. Вони, до того ж можуть бути обладнані трейзерами – внутрішніми ящиками, що замикаються на ключ, де можна зберігати цінні документи і гроші.

Обрати потрібну металеву офісну шафу з бажаним рівнем захисту допоможуть фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48. У нас представлений широкий асортимент шаф та сейфів провідного українського виробника – компанії Паритет-К.

Для забезпечення безпроблемної експлуатації наші фахівці також готові надати повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж виготовлення ключів, перекодування замків і т.п., щоб експлуатація шафи стала по-справжньому безпроблемною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *