НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ТА БЕЗПЕКА ВАШОЇ ВЛАСНОСТІ !

Ось й прийшла пора збирали урожай та займатися консервацією, готовити припаси до зими… А ще треба поміркувати про збереження свого майна. Адже невдовзі почнеться «золотий» час для злодіїв, які зазіхають на легкодоступний скарб, залишений дачниками в своїх приміських будинках.

Магазин «ЛоксМайстер на Подолі» пропонує різні варіанти безпеки, обладнання яке буде стійко та надійно боронити ваше майно від злодіїв. .

Цікавим та надійним рішенням  є модель замку з протектором підвищеної безпеки MUL-T-LOCK®  Hasp Lock. Об такий замок не один злодій зламає зуби, при спробі його зламати або відкрити. Або варто звернути увагу на комплексне рішення безпеки – комплект з навісного замка MUL–T–LOCK® Hockey Puck і захисних скоб до нього. Продумана виробниками конструкція замку забезпечить власнику надійну безпеку.

Окремої уваги вартує продукція чеського виробника ТOKOZ. Рекомендуємо висячі замки серії PLUTO, це поєднання безпеки та зручності для користувачів завдяки невеликим розмірам та високої якості.

А ще для зручності використання запірного обладнання, в магазині «ЛоксМайстер на Подолі» Вам запропонують об’єднати замки в систему «Один ключ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *