Надійний захист складських приміщень

Все частіше до нашого магазину звертаються власники гаражних чи складських приміщень, в яких злодії шляхом взлому навісного замка , проникали в приміщення та виносили все майно звідти. В основному навісні замки спилювали болгаркою чи виламували ломом та молотком, рідше відкривають серцевину замка відмичками.

Для запобіганню таким випадкам ми можежомо порекомендувати Вам навісні замки С-серії   та  протектори від Ізраїльської компанії  MUL-T-LOCK. Дані замки найкраще підходять  для забезпечення максимальної безпеки замикання контейнерів, гаражів, вагонів товарних потягів, складів і т.д. Матеріал: замок-загартована сталь, дужка-загартована сталь із вмістом бору. Циліндр MUL-T-LOCK Classic (з телескопічними пінами, для захисту від відмикання відмичками).

В свою чергу  протектори для даної серії замків виключають доступ до корпусу та дужки замка. При замиканні замок повністю ховається у навісах, і таким чином максимально  захищений від пошкодження та спроб злому.  Монтаж прововодиться електрозварюванням або гвинтами. Навіси приварюються до воріт по периметру і/або прикручуються чотирма гвинтами (гвинти в комплект не входять). Матеріал: чавун, що піддається зварюванню. Обробка: чорна порошкова фарба.

 

Також чудовим рішенням є  спеціальний захисний навіс  застосування з замком MUL-T-LOCK Hockey Puck. Виключає доступ до корпусу замка.

Матеріал: сталь. Обробка: срібляста порошкова фарба.Замок MUL-T-LOCK Hockey Puck підвищеної безпеки спеціальної форми з ковзною дужкою. Матеріал: корпус-загартована сталь, дужка-загартована сталь з вмістом бору. Циліндр MUL-T-LOCK ClassicPro . 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *