«ЛоксМайстер Київ-Центр» радить: як обрати біометричний замок

Біометричні замки почали набувати популярність з кінця дев’яностих років минулого століття, коли значно просунулися біометричні технології, які застосовують біологічну унікальність людини для ідентифікації. Це папілярний візерунок пальців, райдужна оболонка ока, риси обличчя і т. ін. «Замок визначає» господаря в момент прикладання пальця або іншої частини тіла до зчитувального пристрою – сенсора, який візуально розпізнає індивідуальні особливості людини, наприклад, папілярний візерунок.

Ця новинка визначає майбутнє і вже сьогодні модулі з дактилоскопічним ідентифікатором знаходять широке застосування. Їх встановлюють не тільки в секретних лабораторіях і установах, а й у звичайних будинках. Це внутрішні і вхідні двері, сейфи і т. ін. За своїми властивостями вони мають всі ті ж характеристики механічних замків: секретність і зламостійкость. Тому фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» підготували рекомендації, які дозволять нашим клієнтам зробити правильний вибір даної продукції безпеки.

Біометричні замки діють за принципом порівняння параметрів людини і біометричних даних, закладених в пристрої. Приймається рішення про розбіжності / збіг певних параметрів з даними, які є в базі, наприклад, папілярного малюнка (дактилоскопічний метод).

Як відзначають фахівці нашого магазину, концепція біометричного захисту забезпечує мінімальну ймовірність помилки. Точна електроніка порівнює коди і тільки при їх точному співпадінні зсуваються ригелі, які відмикають двері. Ступінь точності в тисячі разів вище точності співпадіння дисків і циліндрів звичайного ключа, так як біометричні структури є на порядок складнішими.

Різноманітність моделей біометричних замків дозволяє задовольнити потреби корпорацій, великих виробництв і приватного сектора. Біометричні замки і системи управління і контролю сьогодні встановлюють в фінансових установах, промислових будівлях, університетах, школах та інших організаціях, тобто там, де потрібна хороша функціональність і достатній рівень безпеки.

Біометричні замки встановлюють:
– У сейфи.
– У двері, хвіртки, гаражні ворота для охорони будинків, котеджів і т.д..
– На автомобілі, яхти і іншу техніку.
– На двері об’єктів, що особливо охороняються, сейфові кімнати в банках і т.д.

Біометричні замки мають наступні переваги:
– Відсутня необхідність носити ключ або магнітну карту. Для відкриття потрібен тільки особистий ідентифікатор – відбиток пальця або сітківки ока.
– Висока зламостійкость і секретність.
– У сенсорі немає отворів, куди можна було б засунути сторонній предмет.
– Надійність.
– Можливість підключення до системи сигналізації, підсвічування та інших додаткових функцій.

Таким чином, новітні біометричні технології – це прогрес, зручність і безпека життя в будь-якому будинку і кожній родині. Біометричні дверні замки – це високонадійні, сучасні продукти для цінителів безпеки, зручності та простоти використання.

З питань придбання біометричних дверних замків звертайтеся до нас в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48. Ми з радістю допоможемо Вам підібрати біометричний замок, що якнайкраще відповідає саме Вашим потребам!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *