Захистимо разом ваші профільні двері!

Сьогодні все більш популярними стають двері з профільних конструкцій. Люди, сподіваючись на охоронну сигналізацію та відеонагляд, відходять від стандартних протиударних дверей з суцільно-гнутих листів металу. Натомість, встановлюють собі металопластикові або алюмінієві зі скляними вставками, через їх дешевшу конструкцію та різноманітніший дизайн. І проти цього тренду вже не попреш. Але хочемо Вас попередити та дати декілька порад.

Насамперед, подумаємо, скільки часу потрібно злодію щоб відкрити такі двері? І тут є два методи взлому: інтелектуальний або “тихий” (вімички, бампінг, самоімпресія) та вандальний (зубило, хомка, дрель, болгарка). При застосуванні першого методу злодій скоріш за все вкладеться в 3-5хв. Тому, скоріш за все охоронна служба не встигне застати зловмисників, оскільки злодії добре знають швидкість реагування служби в кварталі де вони “орудують”.

Фахівці магазину “Локсмайстер” добре знають варіанти захисту дверей від швидкого взлому. І у випадку профільних дверей, теж мають багато напрацювань які виходять з досвіду світових виробників замкової продукції. Наведемо декілька прикладів спеціально розробленої захисної фурнітури.

Замки профільних дверей ми рекомендуємо застосовувати міцної конструкції з гакоподібним ригелем, що запобігають відтисканню дверей.

Ручки мають бути на стяжних наскрізних болтах, щоб ззовні не можливо було відкрутити гвинти. Якщо це ручки на суцільному щитку, тоді серцевина замка має бути закрита навареною броненакладкою з гартованої сталі.

Якщо ручки та накладка на роздільному щитку, то ручки так само на стяжних гвинтах а броненакладка з гартованої сталі.

Також при наявності достатнього бюджету ви можете обрати броненакладку з новим еволюційним рішенням закривання магнітним ключем ключового отвору.

І основне. Циліндр замка обов’язково має бути класом не нижче High Security (висока секретність). Що говорить про його стійкість до зламу протягом мінімум 30хв.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *