«ЛоксМайстер Київ-Центр» радить: як обрати якісний та надійний сейф для помешкання.

Якщо у Вас виникає питання, як убезпечити свої гроші, папери або коштовності – значить, вам необхідний сейф. Адже це просте і, мабуть, найкраще рішення для зберігання цінностей. І, на відміну від банківської комірки, особистий сейф завжди буде доступний.

Як зазанчають фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, є багато різновидів сейфів, в залежності від їх розміщення, ступеня надійності і особливостей речей для зберігання. Так, є банківські сейфи для грошей і золота, бухгалтерські сейфи для паперів, збройові сейфи і т. ін. Окремо за ступенем надійності виділяються вогнетривкі сейфи, здатні витримати практично будь-яку температуру (температура зовні сейфа може досягає 1010 ° С, і він витримає). Але ми зупинимося на сейфах, які використовують в домашніх умовах. Як правило, вони діляться на вогнетривкі і зламостійкі (за кількома критеріями складності злому). Щоб ускладнити доступ до цінностей, стінки роблять в кілька шарів, а простір заливається бетоном і армується. Це заважає розкрити сейф простим свердлінням.

Вбудовувані сейфи отримали свою назву завдяки конструкції. Їх вбудовують безпосередньо в несучі конструкції, такі як стіни або підлогу.

Якщо є можливість, краще всього передбачати наявність сейфа ще на етапі проектування будинку: це дозволить підібрати ідеальне непомітне місце і вбудувати сейф без зайвого клопоту. Але якщо немає вибору, можна вбудувати сейф і після будівництва, правда, доведеться потерпіти невеликий дискомфорт.

Розміщення сейфа прямо залежить від Вашого житла. Так, в сучасних квартирах немає можливості встановити сейф в стінах, тому що вони дуже тонкі (виняток – старі цегляні будинки з системою камінів). Товщина стін для нормальної установки сейфа повинна становити не менше 35 см, а краще – 50 см.

У вбудовуваних сейфів є багато переваг, заради яких їх варто обирати:

 • високий захист від злому. Сейф в стіні з 5 сторін захищений несучою конструкцією, а дверцята, як найбільш уразливий елемент виконуються з товстої сталі, і таким чином добре захищені від злому.
 • вогнестійкість. Завдяки якості стали і особливостям виробництва сейф і його вміст надійно захищені від пожежі.
 • надійність кріплення. Сейф надійно фіксується в стіні, що позбавляє можливості просто зняти його і забрати цілком. Його неможливо демонтувати, не руйнуючи при цьому стіни або підлогу, що значно ускладнює завдання зловмисникам.
 • значні можливості щодо маскування (особливо якщо Ви плануєте сейф на етапі проекту будинку). Ви можете приховати сейф від сторонніх поглядів елементами інтер’єру, навіть вбудованими меблями з доступом.
 • різноманітність замикаючих механізмів. Тут все залежить тільки від ваших вподобань. Можете використовувати класичний ключ, механічний або цифровий замок, навіть сучасні біометричні механізми. Все це однаково добре захистить Ваш спокій і забезпечить повний комфорт.
 • будь-які форми і розміри. Ви можете замовити сейф будь-якого розміру і форми: від мініатюрних коробочок для прикрас до вузьких сейфів для документів або повнорозмірних – для грошей, цінностей, зброї і т.ін.

Як відзанчають наші фахівці, є 12 основних класів зломостійкості. Як правило, їх поділяють на 3-4 базових клас для зручності. Так, на деяких сейфах позначений клас «нуль» – такий сейф взагалі не вважається зломостійким Так само сейфи поділяються і за рівнем вогнестійкості: максимальний ступінь гарантує збереження сейфа в відкритому полум’ї високої температури до 120 хвилин.

Перш ніж купити сейф, спеціалісти «ЛоксМайстер Київ-Центр» рекомендують враховувати наступні параметри:

 • тип приміщення;
 • розмір сейфа (і мета використання);
 • клас зломостійкості і вогнестійкості;
 • тип замикаючого механізму;
 • надійність виробника.

Окремої уваги потребують класи захисту. Це залежить від особистих переваг і речей, які Ви зібралися зберігати. Загальні рекомендації наших фахівців щодо ступеню захисту і об’єктів для зберігання наступні:

 • 3 ступінь – для побутових предметів;
 • 4 ступінь – для цін\них документів і грошей (доцільно обирати високу вогнестійкість);
 • 5 ступінь – дорогоцінні метали і ювелірні вироби;
 • 6 ступінь – індивідуальна розробка, речі найвищої цінності.

Кожен сейф повинен мати не менше 2 замків різного принципу роботи. Пам’ятайте, що зламати можна будь-який замок, але якщо їх багато і вони складні, злодіям буде простіше здатися і піти, ніж ризикувати і витрачати дорогоцінний час на злом.

Якщо ви не хочете псувати дорогий ремонт вбудованим сейфом, вам підійде меблевий сейф. Їх і використовують набагато частіше саме через комфортне розташування. Так, в Америці у кожної 4 сім’ї є сейф, і, як правило, це меблеві моделі. Поступово переваги сейфів оцінюють і наші співвітчизники, тим більше що згідно з даними статистики, тільки в столиці кожні 30 хвилин трапляються домашні крадіжки.

Меблеві сейфи допомагають захистити документи і цінності, вони зручні тим, що завжди під рукою. Їх в основному монтують в меблі, вони недорогі і добре допомагають захистити документи і гроші від дітей або зловмисників.

Серед основних переваг меблевих сейфів для дому:

 • компактність. Меблевий сейф не віднімає багато місця.
 • розташування. Завдяки невеликим розмірам ви можете помістити меблевий сейф в будь-яку точку квартири.
 • швидкий доступ. Ви зможете без особливих проблем дістатися до документів або грошей, не відкриваючи численні замки.
 • збереження приміщення. Вам не тільки не доведеться руйнувати вже готовий ремонт та ламати голову, як встановити сейф і при цьому не вішати на нього картину, яка не вписується в інтер’єр. У вас вже є готове рішення – будь-який предмет меблів на Ваш смак.

Усі меблеві сейфи поділяються на зломостійкі і вогнетривкі. Вибір напряму залежить від цінності речей всередині і Ваших особистих побажань. Так, документи і готівкові гроші важливо вберегти від вогню. А зброю, що зберігається в будинку, важливіше уберегти від цікавих дітей.

Отже, як бачимо, правильно обрати потрібний сейф з урахуванням усіх параметрів довлі непросто. Тому для вибору сейфа, який якнайкраще, підійде для Ваших потреб, ми рекомендуємо звернутися в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48.

В нашому магазині представлений широкий асортимент сейфів, серед яких найбільшим попитом користується продукція провідного вітчизняного виробника – компанії ПАРИТЕТ-К, яка високою якістю та оптимальною ціною чудово зарекомендувала себе на українському ринку засобів безпеки.

Наші фахівці здійснюють не лише продаж, а й монтаж з використанням кріплення сейфа до підлоги, стін, інших надійних елементів конструкцій будівель і споруд, що забезпечує його ефективність та надійне збереження цінностей на довгі роки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *