XIV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ЛОКСМАЙСТРІВ

1 та 2 жовтня 2021 року відбулася міжнародна подія УЛФ ЕКСПО 2021. На жаль з-за пандемії та карантинних запроваджень то річ цей засоб було скасовано. Але в цьому році добра традиція була відновлена і усі бажаючи мали змогу ознайомитися з новинками у спектрі замкових виробів та безпеки від світових лідерів у цій галузі.

Вже традиційними стали й тестування засобів замкової безпеки спроб відкрити через часткове  або повне руйнування. Присутні глядачі мали змогу пересвідчитися що засоби захисту від світових виробників досить пристойно та максимально ефективно чинять опір цим спробам. Тому потрібно витрати чимало зусиль та часу для того щоб бодай трохи спробувати перемогти замок.

Новинкою заходу були змагання з майстерності по сервісним операціям продукції Mul-t-lock (Ізраїль) та Abloy (Фінляндія). Справжні фахівці змагалися на швидкість та якість по виготовленню ключів, збирання циліндрів у модулярному форматі, збирання замків під одну кодову комбінацію та виготовлення майстер-системи. Ну і аварійне відкривання замків, куди ж без нього!)

Представники магазину ЛоксМайстер на Подолі, також прийняли участь у цьому яскравому закладі. Але особливе бажання перемогти десь трохи зашкодило зосередитися та не помилятися… Вітаємо переможців, вони дійсно кращі!

І головне – практикуючі майстри та фахівці у галузі безпеки та замикання мали змогу ближче познайомитися, плідно поспілкуватися, поділитися досвідом, тощо.

Вкотре хочемо наголосити що подібні заходи від УЛФ завжди є дуже цікавими та корисними, а тому ми що річ чекаємо на них!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *