«ЛоксМайстер Київ-Центр» радить: як обрати протипожежні замки та фурнітуру

Замки на протипожежних дверях призначені для надійного блокування протипожежних дверей на визначений час у разі виникнення пожежі для запобігання її подальшому поширенню. Дана продукція використовується для замикання протипожежних дверей, аварійних виходів і сталевих дверей технічних приміщень та має сталий попит у виробників протипожежних дверей, служб з безпеки промислових об’єктів, громадських споруд і житлових будівель.

Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 підготували ряд рекомендацій, які дозволять клієнтам краще розібратися у розмаїтті цієї продукції та зробити правильний і швидкий вибір.

У протипожежних замках та фурнітурі важлива кожна деталь:
• матеріал, з якого виготовлено пристрій;
• спосіб відкривання;
• зламостійкість.

Насамперед зазначимо, що замикаючий протипожежний пристрій не повинен при нагріванні деформуватися. Тому замки та фурнітуру виготовляють з тугоплавких сплавів (оцинкованої сталі) без пластикових елементів. Пристрій при нагріванні якийсь час має зберігати свої розміри, щоб не деформувати двері. Щоб забезпечити механізму більшу вогнестійкість, корпус і елементи покривають синтетичними вогнетривкими матеріалами. Протипожежні замки випробовують на стійкість до деформації при високих температурах. Гарним вважається показник вогнестійкості замків на рівні 60 хв.

Легке відмикання замка зсередини – ще одна важлива вимога. Адже за умов екстреної евакуації його повинні з легкістю відкрити навіть діти і люди на інвалідних візках.

Не варто забувати і про те, що основною функцією протипожежного та будь-якого іншого замку є функція замикання. Для протипожежних дверей ми рекомендуємо замки високого класу надійності та зламостійкості.
Також зазначимо, що деякі моделі протипожежних замків можуть монтуватися разом з системою «Антипаніка». Суть її полягає у тому, що з внутрішньої сторони дверей встановлюється протипожежна ручка натискного типу, отже, для відкривання замку достатньо лише натиснути на неї.

Монтаж системи «Антипаніка» і врізання протипожежних замків фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» рекомендують здійснювати одночасно з установкою дверей евакуаційного виходу та довіряти цю операцію виключно професіоналам.

Не варто забувати і про те, що у приміщеннях громадського призначення таких, як торгові, офісні центри, поліклініки, установи сфери освіти, протипожежні замки та фурнітуру ми рекомендуємо монтувати з системою «Антипаніка», а також встановлювати дверні дотягувачі, які дозволять без зусиль з боку людини щільно закрити двері і не дати поширитися вогню.

Ну а обрати якісні та надійні протипожежні замки, фурнітуру та системи «Антипаніка» можна в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48. У нас не лише представлено широкий асортимент цієї продукції лідерів галузі: NEMEF (Нідерланди), АBLOY (Фінляндія), TESA (Іспанія), JPM (Франція). Наші спеціалісти завжди готові надати консультації та розробити специфікацію замовлення саме під ваше технічне завдання, а також якісно та оперативно виконати монтаж та необхідне сервісне обслуговування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *