ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ У ВАШІЙ ОСЕЛІ

Новорічні свята – час, коли багато наших громадян відправляються подорожувати всією родиною. Однак, повернувшись з відпустки, деякі з них виявляють, що в їх квартирі або заміському будинку побували грабіжники і винесли все найцінніше…

У нашому блозі ми уже не один раз надавали поради про засоби безпеки, які допоможуть уберегти ваше нажите майно від злочинців.

Крім надійних дверей з складними замками, не зайвим буде перестрахувати своє житло придбанням сейфа. Наявність якісного сейфа в будинку, істотно зменшує ризик зникнення цінних речей. Але купити дорогий антивзломний сейф – це навіть не половина справи. Є певні поради для тих хто хоче встановити сейф:

–    Постарайтеся, нікому зі знайомих не говорити де у вас є сейф, про його наявність в принципі, а також не встановлюйте його на видному місці (під картиною – так, зручно, злодіям теж буде зручно).

–    Встановлюйте в капітальній стіні (цегляної або бетонної). Простір навколо по периметру потрібно добре укріпити (зробити багато отворів навколо і забити в них арматуру). Порожні місця слід закрити цементним розчином (НЕ пінкою) і теж запихнути в цей розчин арматуру (на будь-який металлобазі вам поріжуть 12 м на шматочки по 20 см).

–    Обов’язково треба дюбелити одну або краще дві стінки сейфу до стіни квартири або підлоги.

У магазині «ЛоксМайстер на Подолі» ви можете оглянути сейфи різних форматів провідного вітчизняного виробника “Паритет-К”, а фахівці допоможуть підібрати необхідну модель сейфу виходячи з ваших потреб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *